هدیه مقام معظم رهبری که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد تهیه شده بود ، به دست چهار قلوهای بویراحمدی رسید.

هدیه رهبر انقلاب به دست چهارقلوها رسید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

هدیه مقام معظم رهبری که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد تهیه شده بود ، به دست چهار قلوهای بویراحمدی رسید.

 آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج، فرماندار شهرستان بویراحمد، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان به همراهی جمعی از مسئولان شهرستانی روز دوشنبه از خانواده این چهار قلوها در بویراحمد دیدار و هدایای لبخند مهربانی مقام معظم رهبری را که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد اهدا و ارسال شده بود، تقدیم پدر و مادر این چهار قلو کردند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: قدرت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه با کاهش آمار جمعیت از بین می رود و می طلبد موضوع فرزندآوری به عنوان یک وظیفه شرعی و ملی مد نظر قرار گیرد.

آیت الله حسینی تاکید کرد: جمعیت باید افزایش یابد زیرا رشد منفی جمعیت زیان های بسیاری را در پی دارد البته این خانواده ها که به فرزندآوری اقدام می کنند باید مورد حمایت قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: افزایش نرخ جمیت موجب قدرت نظام ما می شود باید تلاش کنیم جمعیت مان را زیاد کنیم و از سوی دیگر ظرفیت اشتغال و توسعه اقتصادی در کشور وجود دارند که باید بالفعل شوند.

فرماندار بویراحمد گفت: امروز در منزل زوجی جوان که صاحب چهارقلو شده بودند حضور یافتیم و این چهار قلوها سه پسر و یک دختر هستند.

شهرام مهدوی مطلق افزود: هدیه ای را ستاد اجرایی فرمان امام ره تدارک دیده بود اهدا شد البته هدف از این سرکشی تکریم خانواده به پاس حریم و حرمت خانواده بود.

وی تاکید کرد: خانواده و فرزندآوری مرکز و منشا هویت و قدرت و شناسنامه یک جامعه محسوب می شود و جامعه ای که دارای خانواده است پایدار خواهد بود و هیچگاه متزلزل نخواهد شد.

فرماندار بویراحمد ابراز کرد: این زوج ادعا می کنند از زمانی که فرزندان شان متولد شده خیرات و برکات زیادی به آن ها رسیده علی رغم اینکه تمکن مالی خیلی خاصی هم نداشتند.

مهدوی مطلق بیان کرد: این خانواده بسیار راضی هستند و کانون بسیار گرمی شکل گرفته است و لطف خدا را در این خانواده مشاهده می کنیم.

معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ستاد اجرایی از سه قلوها و فرزند سوم به بعد به طور جد حمایت می‌کند و این دوازدهمین خانواده ای بود که در قالب پویش ایران جوان مورد حمایت بنیاد ۱۵ خرداد قرار گرفت.

ابوذر صناعی افزود: امروز چهار بسته لبخند مادری با ارزش هر بسته ۷۰ میلیون ریال و ۴۰ میلیون ریال کارت هدیه اهدا شد و تامین پوشک این نوزادان به مدت ۶ ماه انجام گرفت و در مجموع ۴۴۰ میلیون ریال ارزش بسته تقدیم شده به این خانواده بوده است.