جدیدترین اخبار مربوط به قیمت سکه را اینجا بخوانید.این روزها، برخلاف اوایل جنگ غزه، قیمت سکه نسبتا رنج است. بعد از سخنرانی اول سیدحسن نصرالله، بازار متوجه منطق جنگ شد و این بار، برای سخنرانی دوم او که دیروز انجام شد، هیجان زیادی به بالا یا پایین نشان نداد.

قیمت سکه سقوط کرد | قیمت سکه در بازار امروز 21 آبان 1402
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت سکه هروز دستخوش تغییرات قیمت دلار می شود. قیمت سکه طبق روال قبل روند صعودی خود راحفظ کرد. رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران پیش بینی کرد روند کنونی ادامه داشته باشد.نادر بذرافشان، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره آینده بازار طلا و سکه نیز اظهار داشت: پس از افزایش قیمت سکه را به ۳۱ میلیون تومان رساند در یک ماه اخیر قیمت ها به ثبات نسبی خوبی رسیده است و در این شرایط مردم مبادلات را انجام دهند در روزهای آینده باتوجه به نبود تقاضا، اگر در بازارهای جهانی و اخبار سیاسی واقتصادی نداشته مساله خاصی رخ ندهد این روند ادامه خواهد داشت.

قیمت سکه امروز 1402

این روزها، برخلاف اوایل جنگ غزه، قیمت سکه نسبتا رنج است. بعد از سخنرانی اول سیدحسن نصرالله، بازار متوجه منطق جنگ شد و این بار، برای سخنرانی دوم او که دیروز انجام شد، هیجان زیادی به بالا یا پایین نشان نداد.

وضعیت سکه هنوز کم نوسان است. اگرچه دیروز قیمت سکه ۵۰ هزار تومان کاهش یافت، اما هنوز معامله‌گرانی وجود دارند که سکه‌های امامی را با قیمت ۲۹ میلیون تومان به فروش می‌رسانند.

با این وجود امروز تا حوالی نوشتن این گزارش (ساعت ۹:۱۵) نیز سکه مختصر دیگری پایین آمد و بر ۲۸ میلیون و ۹۰۰ نشست. اگر این کاهش تا زیر ۲۹ میلیون و ۸۰۰ برود و آن‌جا ثبیت شود احتمالا شکل‌گیری روندی رو به پایین تقویت می‌شود.