ایران خودرو قصد دارد تا پیکاپ جدید خود را به صورت اقساطی به متقاضیان واگذار کند البته فروش نقدی هم در دسترس متقاضیان قرار دارد.

پیش فروش ایران خودرو با شرایط اقساطی | حراج بزرگ ایران خودرو با تحویل یک ماهه
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پیش فروش ایران خودرو مدتی است که عملی شده است . محصولات ایران خودرو به صورت قرعه کشی ارائه می شد که در این میان پیش فروش ایران خودرو طرفدار زیادی دارد. پیش فروش ایران خودرو با قیمت جدید ارائه میشود.اما به راستی مزایای خرید خودرو به صورت اقساطی چیست و چرا اینچنین خریدی بهترین گزینه برای ماشین‌دار شدن قلمداد می‌شود؟

ایران خودرو قصد دارد تا پیکاپ جدید خود را به صورت اقساطی به متقاضیان واگذار کند البته فروش نقدی هم در دسترس متقاضیان قرار دارد.

پیش فروش ایران خودرو با شرایط اقساطی

پیکاپ فوتون تونلند G۷ از سوی  ایران  خودرویی‌ها در دسترس متقاضیان قرار گرفت. این خودرو هم به صورت نقد و هم به صورت اقساطی در این طرح فروش قابل خریداری است. این طرح فروش از امروز تا زمانی که ظرفیت فروش تکمیل شود، ادامه خواهد داشت. این خودرو هفته آخر اسفند ۱۴۰۲ به مشتاقان پیکاپ فوتون تونلند G۷ تحویل داده خواهد شد. قیمت کارخانه‌ای این خودرو حول و حوش یک میلیارد و ۸۸۶ میلیون تومان است.

براساس برنامه ریزی‌هایی که آبی‌های جاده مخصوص انجام داده اند قرارا ست این پیکاپ علاوه بر اینکه به صورت قسطی واگذار می‌شود، فروش منعطفی داشته باشد. مدیران فروش ایران خودرو قصد دارند تا این محصول جدید خود را در اقساط یک سال تا چهار ساله واگذار کند. خودروساز کیلومتر ۱۴  جاده  مخصوص وام ۸۷۰ میلیون تومانی را در این طرح فروش در نظر گرفته است.

الباقی مبلغ نیز باید توسط متقاضیان به حساب ایران خودرو واگذار شود. خریداران باید همزمان با ثبت نام حدود ۱۸۸ میلیون تومان پرداخت کنند. حول و حوش ۳۷۷ میلیون تومان نیز طی یک فقره  چک  در تاریخ ۳۰ آذر امسال به ایران خودرو واگذار خواهد شد. متقاضیان در مرحله سوم پرداخت باید چکی به مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان به بخش فروش ایران خودرو تحویل دهند.

البته نرخ سود با توجه مدت زمان باز پرداخت وام متفاوت است. ایران خودرویی‌ها نرخ سود ۶ درصدی تا ۱۸ درصدی را با توجه به بازه زمان پرداخت وام در نظر گرفته اند. متقاضیان باید هر سه ماه یک بار یک برگه چک را به ایران خودرو تحویل دهند. مبالغ چک‌ها با توجه به بازه زمانی که متقاضیان انتخاب می‌کنند متفاوت خواهد بود. موعد سررسید اولین چک برای تمام طرح‌های فروش قسطی، ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است.

پیکاپ فوتون تونلند G۷ با دو رنگ سفید و مشکی در این طرح فروش حاضر است. سود مشارکت سالانه ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است. سود انصراف نیز چنانچه یک ماه از پرداخت مبالغ توسط خربداران گذشته باشد با نرخ ۹ درصد سالانه پیش بینی شده است. اگر آبی‌های جاده مخصوص در تحویل خودرو‌های فروخته شده بدقولی کنند علاوه بر سود مشارکت ماهانه ۱ درصد جریمه تاخیر پرداخت خواهند کرد.

خریداران برای شرکت در این طرح فروش نیازی به مراجعه به سامانه یکپارچه ندارند و باید به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو دیزلی‌ها مراجعه کنند.

ارزان ترین و گران ترین پیکاپ های بازار ایران به همراه قیمت پیکاپ های موجود و بهترین پیکاپ ایران و هم‌چنین ارزان ترین پیکاپ های آفرود ایران در این مقاله معرفی شده‌اند.