فریبا نادری به همراه نرگس محمدی در دبی عکسی منتشر کرده است که در اینستاگرام وایرال شده و نظر کاربران را به خود جلب کرده است .

عکس فریبا نادری در دبی | فریبا نادری با این عکس همه رو شوکه کرد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

فریبا نادری انسان زودرنج، حساس،مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ عنوان قبول کند و حتی در خرید لباس نیز سختگیر است و مد برای او اهمیتی ندارد و ملاک اصلی فریبا نادری سلیقه شخصی است.خانم بازیگر به معاشرت علاقه زیادی دارد و اهل رفت و آمد است و یکی از مهم ترین دغدغه زندگی فریبا نادری بچه های فقیر است که مجبورند کار کنند و شب را در خیابان سر کنند.

فریبا نادری

فریبا نادری و همسرش چطور با هم آشنا شدند؟

بازیگر نقش پری سیما با شیطنت و شوخی های خاص خود در مورد همسرش و طریقه آشنایی با او از طریق سام درخشانی توضیح داد. او در پاسخ به سؤال مهران مدیری (ازدواج کردین؟ چی شد؟ ) اینگونه گفت:

والا نمی گرفت، آشناییمون به این شکل بود که من و برادرم همسایه سام درخشانی بودیم و سام درخشانی گفت آشنا بشید و... خلاصه بعد از ماه های طولانی ما هم دیگه رو دیدم و همون اولی که ما هم دیگه رو دیدیم، ایشون گفتند که ببین من قصد ازدواج ندارم، منم خیلی ازش خوشم اومد و گفتم من هم همینطور ولی من واقعا قصدم ازدواج بود.

منبع: مثلث آنلاین