استوری جدی از احسان علیخانی را در ادامه مشاهده می کنید که متن عجیب احسان علیخانی نظر کاربران را به خود جلب کرده است

استوری دردسرساز احسان علیخانی | منظور احسان علیخانی به که بود؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

احسان علیخانی مجری معروف تلویزیون که سالهاست ویژه برنامه ماه عسل را اجرا می کند که بسیار پر مخاطب است. احسان علیخانی همچنان برنامه عصر جدید و جوکر را در کارنامه کاری خود دارد. احسان عیلخانی در حال حاضر مجرد است. احسان علیخانی تهیه کننده مجموعه جوکر است اما به خود او اجازه ندادند که مجری این برنامه باشد به همین علت شایعه ممنوع التصویر شدن این مجری توانمند در فضای مجازی مطرح شده است.

 

احسان علیخانی

احسان علیخانی در مقطع پیش دانشگاهی به بازیگری و کارگردانی علاقه وافری داشت اما با مشورت هایی که کرد به این نتیجه رسید که بهتر است به مقوله هنری به عنوان شغل دوم نگاه کند. او به فوتبال علاقه زیاد دارد. علیخانی از دوستان نزدیک مرحوم مرتضی پاشایی بود و نخستین فردی بود که پس از فوت این خواننده جوان کشورمان به صورت تلفنی در برنامه گلخانه آمد و این خبر را داد و برای طرفداران و خانوادی وی طلب آرامش و صبوری کرد. برنامه "پسرای ایرونی" را که در آن گزارشگری می کرد خیلی دوست دارد و دلش می خواهد دوباره این کار را تجربه کند. علیخانی با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه مند شد. او کار در تلویزیون را از رادیو بیشتر دوست دارد.

احسان علیخانی

ماجرای ازدواج و عکس همسر احسان علیخانی

عکس های بسیاری از علیخانی در کنار هنرمندان و طرفدارانش منتشر شده که همین اتفاق شائبه ازدواج او را پررنگ کرد که البته صحت ندارد و او هنوز مجرد است. درواقع پس از شایعه ازدواج علیخانی او با انتشار یک سلفی با یک هوادارش توضیح داد که به دلیل شایعات و گمانه زنی های این روزهای فضای مجازی دست به انتشار این عکس زده است. مجری محبوب تلویزیون در این پست اینستاگرامش تاکید کرد که فرد حاضر در عکس تنها یک طرفدار اوست و همسرش نیست.