در ادامه با فال روزانه سایت مثلث آنلاین همراه شوید

فال روزانه | فال روزانه امروز چهارشنبه 1 آذر 1402
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

فال متولدین فروردین

امروز ممکن است کارتان با بعضی ها به بحث و دعوا بکشد. شما به طور ذاتی فردی انعطاف پذیر و سخاوتمند هستید، اما اگر دیگران بخواهند از این صفات مثبت و ذات مهربان شما سوء استفاده کنند، حال و هوایتان بلافاصله تغییر یافته و حالتی عصبی و منزوی به خود می گیرید. چالش و درگیری اغلب بخشی طبیعی از هر رابطه ای است، به جای این که از رابطه خود نا امید شوید سعی کنید و موضوع را بیش از اندازه برای خودتان بزرگ کنید بهتر است سعی کنید از مشکلاتی که به وجود آمده اند درس عبرت بگیرید و تجربه کسب کنید. مراقب اطرافیان باشید، موفقیت از آن شماست، بهتر است در محیط کار مشکلاتتان را منطقی و عاقلانه حل کنید. در دروازه را می شود بست ، اما جلوی دهان مردم را نمی شود بست. مراقب اطرافیان باشید تا زیاد در کارتان تجسس نکنند. کافیست به شخصی که بیش از اندازه سوال می کند بگوئید که مسئله به اون مربوط نمی شود. خودتان را از تله برهانید

فال متولدین اردیبهشت

امروز شما برای کمک گرفتن از دیگران با مشکلاتی مواجه خواهید بود. آنهایی که همیشه در کنارتان بوده اند و شما را مورد حمایت خود قرار می داده اند امروز درگیر کارها و مسائلی هستند که به شما ارتباطی پیدا نمی کنند و وقتی برای رسیدگی به شما و کارهایتان ندارند. شاید بهتر باشد شما هم فعلا کارهای خودتان را به وقت دیگری موکول کرده و به کمک این دوستان خود بروید. با این کار علاوه بر این که گوشه ای از کمک های همیشگی آنها را جبران کرده اید و با در اولویت قرار دادن نیازهای دیگران نسبت به خودتان حس خوبی پیدا کرده اید. پذیرای مهمان عزیزی خواهید بود، انجام کاری از شما خواسته می شود که از توانتان خارج است. راه چاره ای پیدا کنید و زیر بار نروید. شخصی از در وارد می شود و با خودش خبری میاورد. پذیرای مهمان عزیزی خواهید بود. برای وارد شدن به یک رابطه احساسی بهتر است خودتان را آماده کنید تا تجربیات گذشته را تکرار نکنید. زندگیتان را با تکرار تجربیات گذشته هدر ندهید.

فال متولدین خرداد

انرژی جسمانی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و ذهنتان هم آماده عمل است و می توانید با هر موقعیت و هر مسئولیتی به راحتی روبرو شوید. کلید موفقیت در بهره برداری از این موقعیت فوق العاده ای که در حال حاضر دارید برقراری ارتباط با دیگران است. در حال حاضر شما توانایی انجام چند کار مختلف به طور همزمان را دارید و با ارتباط برقرار کردن با دیگران و فهمیدن این که دقیقا چه کاری باید انجام دهید، می توانید این توانایی های خود را به درستی به کار بگیرید. یک نفر کار مهمی با شما دارد، تماس او را از دست ندهید. هدیه ای دریافت می کنید، دست به کاری هیجان انگیز خواهید زد که روحیه و حالتان را بسیار خوش می کند. برای گفتن یک حرف بهتر است عجله نکنید. تا می توانید در این مورد برای خودتان وقت بخرید تغییرات مهمی در زندگی شما رخ داده، به پشتوانه این تغییرات پله های رشد و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید. هدیه ای دریافت می کنید که موجب شادیتان می شود.

فال متولدین تیر

سعی کنید تا جای ممکن خودتان را از چالش هایی که دارند در اطرافتان شکل می گیرند دور نگه دارید و با هیچ کسی درگیر نشوید و خودتان را قاطی درگیری های دیگران هم نکنید. در شرایط موجود کاری که شما باید انجام دهید این است که اوضاع را آرام کرده و برای حل معضلات موجود نگرشی کاربردی و عمل گرایانه داشته باشید. اگر بی آن که به اندازه کافی تفکر و برنامه ریزی داشته باشید خیلی زود وارد عمل شوید خودتان را در وضعیت دشواری گرفتار خواهید کرد که بیرون آمدن از آن برایتان راحت نخواهد بود. صبر و تلاشتان نتیجه می دهد، چیزی که مدتهاست مد نظرتان است خواهید خرید. فردی دوست داشتنی در زندگی شما حضور می یابد که با او احساس آرامش و راحتی خواهید کرد. با تغییر دکوراسیون منزل تنوع در محیط خانه بوجود خواهید آورد. به این ترتیب از احساس خستگی و روزمرگی فاصله می گیرید. صبر و تلاشتان نتیجه می دهد و کاری که به دنبالش هستید با موفقیت انجام می شود

فال متولدین مرداد

اکنون زمان خوبی برای پیشروی در انجام پروژه هایی است که نیمه کاره باقی مانده اند، پروژه های بزرگ و طولانی مدت، پروژه هایی که ارتباطات و سفرهای دور دست را در بر می گیرند و هر پروژه دیگری که مدت هاست انجام آن را پشت گوش انداخته اید امروز شما را به خود فرا می خواند. بیش از این تاخیر جایز نیست، همین امروز دست به کار شوید. خوشبختانه قدرتی درونی به شما انگیزه می دهد تا جلو بروید. تنهائی تان را با هر کس و هر کاری پر نکنید، نعمت ها و شادی هایتان را با دیگران سهیم شوید. زندگی را با همه خوب و بدش تجربه کنید و از آن لذت ببرید. انجام ندادن کاری شما را از انجام دادنش بیشتر کلافه می کند. یک بار برای همیشه آن را تجربه کنید و خبال خودتان را راحت کنید. تنهائی تان را با هر کس و هر کاری پر نکنید. یه جایی دعوت می شوید. این دعوت را رد کنید.

فال متولدین شهریور

اکنون زمان فوق العاده ای برای شماست و خواهید توانست پیشرفت قابل توجهی به سوی اهداف خود داشته باشید. کلیدی که زمینه را برای پیشروی سریعتر شما فراهم خواهد کرد داشتن صداقت در گفتار و رفتارتان و از بین بردن هر گونه سوء تفاهم خواهد بود. تا وقتی که پرونده های گذشته را نبسته اید و ابهامات و سوء تفاهم ها را برطرف نکرده اید اصلا فکر جلو رفتن را از سرتان بیرون کنید. داشتن انعطاف پذیری در عملکردتان به شما کمک خواهد کرد و اثرگذاری بیشتری خواهید داشت. شخصی با قدمی پربرکت به زندگیتان وارد می شود، اگر کسی را دوست دارید، نه تنها به او فکر کنید، بلکه با رفتارتان حرفتان را ثابت کنید. تصمیم منطقی شما را به جایگاه خوب و مطمئنی می رساند. برای انجام کار یا بستن قراردادی در حال مشورت و مذاکره هستید. مته به خشخاش بگذارید و حواستان را جمع کنید. شخصی با قدمی پربرکت به زندگیتان وارد می شود.

 فال متولدین مهر

امروز موتورتان گرم شده و آماده حرکت است. از لحاظ سطح انرژی هم در وضعیت خوبی قرار دارید، اما متاسفانه احساس می کنید که مانع بزرگی سر راهتان قرار دارد. به احتمال زیاد این مانع چیزی نیست جز تصور ذهنی اشتباه خودتان و ناتوانی شما در تصمیم گیری همراه با اعتماد به نفس سد راهتان شده است. گاهی چنان آشفته و پریشان می شوید که حتی یک قدم هم نمی توانید پیش بروید و از پس انجام هیچ کاری بر نمی آیید. خودتان را در چنین شرایطی زیاد تحت فشار قرار ندهید و کمی به خودتان فرصت بدهید تا خودتان را پیدا کنید. آینده ای روشن در انتظار شماست، لبخندتان را از عزیزان دریغ نکنید. به دنبال کسی باشید که خاطرتان را عوض می کند وگرنه تنها ماندن ضررش برایتان کمتر است. مثبت اندیشی و امیدواری به آینده در گفتار و رفتار شما هویداست. آینده ای روشن در انتظار شماست. تصمیم مهمی باید بگیرید. پیشنهاد می شود حتما با چند نفر در این زمینه مشورت کنید.

فال متولدین آبان

هیچ کس از طرد شدن و پذیرفته نشدن خوشش نمی آید، اما هیچ کس هم به اندازه شما از قرار گرفتن در چنین موقعیتی متنفر نیست. به همین دلیل هم تا جای ممکن خودتان را در موقعیت های مخاطره آمیز و ناشناخته قرار نمی دهید. اما این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که با این دست به عصا راه رفتن دارید خودتان را از ماجراجویی هایی که می توانند زندگیتان را به طور کلی و برای همیشه تغییر دهند محروم می کنید. خوشبختانه در حال حاضر شرایط کیهانی به گونه ای است که شما آماده اید ریسک کنید. بر خود آسان بگیرید، یک از رازهای موفقیت این است که بر خود آسان بگیرید تا دنیا به شما سخت نگیرد. در مورد مسائل عاطفی تان شاید بهتر باشد کمی احساساتتان را پنهان کنید و بیش از اندازه هیجان زده نباشید. به زودی برای رفتن به یک سفر برنامه ریزی خواهید کرد. اگر سنگ صبور کسی هستید، راهی پیدا کنید تا آرامشتان را هم حفظ کنید.

فال متولدین آذر

امروز سعی کنید تا جایی که از دستتان بر می آید در ارتباط برقرار کردن با دیگران و در واکنش نشان دادن به موقعیت هایی که در اختیارتان قرار خواهند گرفت، نهایت انعطاف پذیری را از خود نشان بدهید. با این کار درب هایی در برابرتان قرار خواهند گرفت و موقعیت هایی برایتان به وجود خواهند آمد که حتی از وجود آنها بیخبر بوده اید. شما در حال حاضر انرژی فیزیکی بسیاری را در اختیار دارید، قدرش را بدانید و آن را بیهوده هدر ندهید. خودتان را بازیچه دست هیچکس نکنید، تکلیفتان را با کسی که شما را با یک دست پیش می کشد و با یک پا پس می زند روشن کنید. خودتان را بازیچه دست هیچکس نکنید. حتی اگر دلتان گیر است. سعی کنید عاقل باشید. مجبور می شوید خرجی بکنید. نگران نباشید. اتفاقاتی به نفع شما تمام خواهد شد. کافیست به خودتان ایمان داشته باشید تا به امور تسلط پیدا کنید.

فال متولدین دی

امروز ممکن است که در وضعیت دشواری قرار گرفته باشید. شما می خواهید سبک زندگی جدیدی را در پیش بگیرید، اما انگار در وضع فعلی خود گیر افتاده و راه فراری هم ندارید، انگار که شما را به روند تکراری زندگیتان و این روزمرگی زنجیر کرده باشند. البته شما در واقع دارید پیشرفت می کنید، اما چیزی که می خواهید خیلی فراتر از این است و این قدم های کوچک راضیتان نمی کنند و به دنبال جهش های بزرگ هستید. اگر چشم هایتان را خوب باز کنید راه فرار را در همین نزدیکی ها پیدا خواهید کرد. به هر کسی یا هر چیزی بیخودی فکر نکنید، این روزها به دلیل مشغلیات بسیار، زندگیتان آشفته شده و نمی دانید چطور به کارهایتان سر و سامان ببخشید. از دیگران کمک بخواهید و از تجربه شان استفاده کنید. به هر کسی یا هر چیزی بیخودی فکر نکنید. افکار بیهوده را از خودتان دور کنید. شما خلاق و توانا هستید. سعی کنید نظم را به زندگیتان بیاورید و کنترل امور را به دست بگیرید.

فال متولدین بهمن

شما از یک جنبه زندگی خود دارید حمایت و اعتماد به نفس دریافت می کنید و از یک جهت دیگر هم انرژی جسمانی بالایتان را به دست می آورید. شاید این دو جنبه ی مختلف زندگی شما با یکدیگر در تقابل و نزاع باشند، اما شما این توانایی را دارید که ویژگی های مثبت هر یک را به کار بگیرید و آنها را به گونه ای با هم آشتی دهید و راه حلی برای مشکلات خود بیابید. هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت، پس تمام توانتان را یک جا جمع کرده و با قدرت پیش بروید. بگذرید و به جلو حرکت کنید، برای خرید یا فروش، هیچکدام عجله نکنید. امروز برای چیزی غصه می خورید که فردا به آن خواهید خندید. بگذرید و به جلو حرکت کنید. فردا به کسی قول داده نشده. بر سر دو راهی ماندن و رفتن هستید. تصمیمتان را بگیرید تا از این برزخ خارج شوید. حرفی خواهید زد که عزیزی را به شدت خواهد رنجاند.

فال متولدین اسفند

وقتی تمام منابعی که در اختیار دارید را به کار بگیرید موفقیت قطعا به سراعتان خواهد آمد. به جای این که مدام ایراد بگیرید و جنبه منفی همه چیز را در نظر بگیرید سعی کنید با جریان زندگی جلو بروید و خودتان را با آن هماهنگ کنید. قدرت و انرژی بسیاری در حال حاضر در دسترس شما قرار دارد، تمام آنچه نیاز دارید جهت دادن به این قدرت فوق العاده و همسو کردن آن با اهدافتان است. به جای این که مخفیانه و در سایه پیش بروید اهداف و خواسته های خود را به وضوح و با صدای بلند بیان کنید. تا می توانید پس انداز کنید، بهتر است همین حالا راهی برای آرامتر بودن پیدا کنید وگرنه با ادامه این روند اطرافیانتان را پراکنده می کنید. دست از ولخرجی های بیهوده بردارید. بهتر است تا می توانید پس انداز کنید. بزودی به پس اندازتان نیاز پیدا خواهید کرد. باری را از دوش کسی می دارید و مشکلش را حل می کنید