منابع خبری از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات در روز شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ خبر داده ان اما هنوز هیچ اطلاعیه رسمی داده نشده است.پیگیری ها نشان می دهد هیات وزیران چنین مصوبه ای نداشته و روز شنبه تعطیل نیست

مدارس فردا 25 آذر 1402 تعطیل شد؟ | خبر فوری از تعطیلی مدارس فردا
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

این روزها بحث تعطیلی مدارس و ادارات بشدت داغ و جنجال برانگیز شده است.از آنجایی که شهادت حضرت فاطمه روز یکشنبه می باشد منابع خبری از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات در روز شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ خبر داده اند اما بهترین روش آن است که افراد منتظر برای اعلام تعطیلی به این مسئله زیاد دل خوش نکنند و خودشان مرخصی بگیرند.

در روزهای اخیر بدلیل آلودگی هوا بسیاری از مدارس شهرها و استان ها تعطیل اعلام شد. از سوی دیگر در ماه های گذشته خبر تعطیلی شنبه ها از سوی مجلس مطرح شد. همه این موارد سبب شده است که احتمال تعطیلی مدارس و ادارات به عنوان بین التعطیلین مطرح شود. با این حساب تعطیلی مدارسحال باید دید که دولت این تعطیلی را تصویب می کند یا خیر.

از آنجایی که شهادت حضرت فاطمه روز یکشنبه است برخی از سایت های خبری  از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات در روز شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ خبر داده اند پیگیری ها نشان می دهد هیات وزیران چنین مصوبه ای نداشته و روز شنبه تعطیل نیست . یک مقام مطلع نزدیک به دولت گفت که روز چهارشنبه در اخرین جلسه هیات وزیران هیچ مصوبه ای برای تعطیلی روز شنبه مطرح یا تصویب نشده است .

این مقام مطلع گفت که دولت هیچ برنام های برای تعطیلی روز شنبه ندارد.

شهادت حضرت فاطمه در روز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ افتاده است.

در روزهای اخیر بدلیل آلودگی هوا بسیاری از مدارس شهرها و استان ها تعطیل اعلام شد. از سوی دیگر در ماه های گذشته خبر تعطیلی شنبه ها از سوی مجلس مطرح شد. همه این موارد سبب شده است که احتمال تعطیلی مدارس و ادارات به عنوان بین التعطیلین مطرح شود.