جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب با تمام توان سعی در هجمه به امنیت کشور ما دارند.

جانشین فرمانده نزاجا: دشمنان با تمام توان در صدد هجمه به امنیت کشور هستند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش جهاد تبیین در جمع روسای عقیدتی سیاسی، فرماندهان و کارکنان یگان‌های استان آذربایجان شرقی و اردبیل در تبریز اظهار کرد: امروز دشمنان با استفاده از ابزار رسانه سعی در تغییر باورهای فکری و دینی خانواده‌های ما دارند.

وی ادامه داد: هدف نخست دشمن در میدان جنگ نرم، سست کردن بنیان خانواده ها است و باید خانواده ها هوشیار باشند و در دام دشمن قرار نگیرند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان قسم خورده میهن اسلامی در تبلیغات خود سعی می‌کنند دستاوردهای نخبگان ما را نادیده بگیرند و آنچه را که این ملت بعد از انقلاب با وجود تحریم‌های فلج کننده به دست آورده‌اند کوچک جلوه دهند.

وی ادامه داد: جهاد تبیین درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی، میزان کارآمدی و موفقیت آن، نقش بسیار مهمی در تحکیم پایه‌های مردمی نظام،  حفظ و تداوم آن دارد.

امیر سرتیپ نعمتی، ولایت مداری را اصل مهم حرکت نیروی زمینی ارتش دانست و افزود: ولایت مداری مهمترین اصل در نیروی زمینی ارتش است و تمامی برنامه‌ها در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) انجام می‌شود.

در ادامه فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۲۱ حمزه سیدالشهدا و ارشد نظامی آجا در آذربایجان شرقی و اردبیل نیز در این همایش به ضرورت جهاد تبین اشاره کرد و گفت: بزرگترین رسالت ما در برهه کنونی بنا به دستور مقام معظم رهبری، جهاد تبیین و یا همان نهضت روشنگری است که علما و روحانیون به عنوان پیشگامان و طلایه داران این جهاد نقش کلیدی و محوری را باید ایفا کنند و توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان را با نهضت شبهه زدایی از بدنه جامعه دور سازند.

سرتیپ دوم شفیعی با اشاره به اینکه رسانه، مولفه اصلی جهاد تبیین و خنثی کننده جنگ ترکیبی است، گفت: رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین قرار دارند و می‌توانند در امیدآفرینی و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران نقش ویژه‌ای را داشته باشند.