کریستین الیور بازیگر سریال هشدار برای کبرا ۱۱ جان خودش را در سانحه هوایی از دست داد.

هنرمند معروف دار فانی را وداع گفت
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به نقل از هالیوودریپورتر، گمان می‌رود که کریستین الیور ۵۱ ساله و ۲ دخترش [مادیتا ۱۰ و آنیک ۱۲ ساله]روز پنجشنبه پس از سقوط هواپیمایشان در دریای کارائیب و اطراف جزیره کوچک پتی نویس جان خودشان را از دست دادند. غواصان محلی جسدشان را پیدا کرده، از هواپیما بیرون آوردند و سپس به پرسنل گارد ساحلی تحویل دادند.

به گفته مقامات محلی هواپیمای شخصی کریستین الیور ظهر روز پنجشنبه از فرودگاه جی اف میچل خارج شد و به سمت سنت لوسیا حرکت کرد، اما اندکی پس از برخاستن با مشکلات فنی مواجه شد و در اقیانوس سقوط کرد.

کریستین الیور در شهر سل آلمان به دنیا آمد و در فرانکفورت بزرگ شد. او در سن ۲۱ سالگی به آمریکا رفت تا حرفه مدلینگ و بازیگری را دنبال کند. الیور بیشتر برای بازی در فیلم‌های «مسابقه سرعت»، «آلمانی خوب»، «والکری» و «ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت» و «سه تفنگدار» شناخته شد. کریستین الیور / با نام اصلی کریستین کلپسر یک بار نامزده امی ۲۰۱۸ شده بود و با چند سریال نتفلیکس در سال‌های اخیر همکاری داشت.

هشدار برای کبرا ۱۱ یک سریال تلویزیونی آلمانی است که داستانش دربارهٔ یک تیم دو نفره از پلیس بزرگراه است. این سریال در بیش از ۱۲۰ کشور به نمایش درآمده است. تا به حال ۴۵ فصل از این سریال منتشر شده است.