جزئیات واریز یارانه نقدی بهمن ۱۴۰۲ اعلام شد.

خبر فوری دولت برای یارنه بگیران | مرحله دوم یارانه نقدی بهمن ۱۴۰۲ کی واریز می‌شود؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

یارانه دهک‌های اول تا سوم  ۲۵ بهمن ماه  واریز شد و یارانه‌ها مابقی دهک‌های مشمول دریافت یارانه نقدی ۳۰ بهمن ماه واریز خواهد شد.

یارانه نقدی بهمن ماه ۱۴۰۲ برای برخی از افراد واریز و برای برخی دیگر واریز نشد که در این مطلب خبر مهمی برای سرپرستانی که یارانه بهمن را دریافت نکردند داریم.

 طبق اعلام قبلی سازمان هدفمندی یارانه‌های نحوه پرداخت یارانه کمک معیشتی از بهمن ماه سال جاری تغییر کرده است بنابر این شاید برای برخی از افراد که یارانه بهمن ماه واریز نشده است سوالاتی پیش بیایید.

یارانه مرحله ۱۵۶ طبق دهک بندی اعلامی از سوی وزارت رفاه به حساب سرپرستان خانوار‌های دهک‌های اول تا سوم واریز شد و از ساعت ۲۴ امرو چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه قابل برداشت می‌باشد.

بنابر این دهک‌های اول تا سوم مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

همچنین بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها مابقی دهک‌های مشمول دریافت یارانه ۳۰ بهمن ماه منتظر واریز مبلغ یارانه باشند.

در صورتیکه شما جزو خانوار‌هایی هستید که یارانه به حسابتان واریز نشده است جای نگرانی نیست و به زودی طبق جدول جدید سازمان هدفمندی یارانه‌ها که برای نظم بخشی در پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها منتشر شده بود به حساب سرپرستان واریز می‌شود.