نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به زودی طرح حمله ارتش این رژیم به شهر رفح را به کابینه‌ خود ارائه خواهد کرد.

آغاز جنگ جهانی سوم؛ به زودی | بایدن دستور حمله را صادر کرد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نوشت که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم ظرف روزهای آینده طرح حمله ارتش به شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه را به کابینه‌اش ارائه خواهد کرد.

طبق گزارش این رسانه عبری زبان، طرحی که نتانیاهو ارائه خواهد کرد، شامل «انتقال فلسطینی‌ها در رفح به مناطق مرکزی و جنوبی نوار غزه بوده و ارتش رژیم صهیونیستی هرگز به فلسطینی‌ها اجازه رفتن به مناطق شمالی نوار غزه را نخواهد داد».

تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارش خبری خود به اظهارات بنی گانتس، از وزرای کابینه جنگ این رژیم اشاره کرد که تاکید کرده بود در صورتی که اسرای صهیونیست از نوار غزه بازنگشتند، جنگ علیه غزه در طول ماه مبارک رمضان ادامه یافته و تا رفح گسترش یابد.

رژیم صهیونیستی بعد از اینکه ساکنان شمال نوار غزه را به زور بیرون کرد و با طرح این ادعا که جنوب نوار غزه منطقه امن است، آنها را به آنجا کوچاند، اکنون اعلام کرده که قصد دارد به شهر رفح که مملو از آوارگان است، حمله کند.

حملات وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه که وارد پنجمین ماه خود شده، بیش از ۲۸ هزار شهید و ده‌ها هزار مجروح بر جای گذاشته و موجب بروز فاجعه انسانی بی‌سابقه و ویرانی گسترده زیرساخت‌ها در این منطقه شده‌است.