کمیته‌های مقاومت فلسطین با قدردانی از همه آزادگان جهان برای حمایت از مردم غزه تاکید کردند که نبرد طوفان الاقصی پروژه صهیونیستی را ساقط کرد و نابودی رژیم فاشیستی صهیونیستی نزدیک‌تر از هر زمانی است.

بیانیه مهم مقاومت فلسطین/ به زودی نابودی اسرائیل محقق می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

کمیته‌های مقاومت فلسطین با قدردانی از همه آزادگان جهان برای حمایت از مردم غزه تاکید کردند که نبرد طوفان الاقصی پروژه صهیونیستی را ساقط کرد و نابودی رژیم فاشیستی صهیونیستی نزدیک‌تر از هر زمانی است.

کمیته‌های مقاومت فلسطین با صدور یک بیانیه مطبوعاتی به مناسبت هفتاد و ششمین سالگرد روز نکبت اعلام کردند که مردم فلسطین ریشه در سرزمین خود دارند و به سرزمین و وطنشان پایبند هستند و از مقدسات خود دفاع می‌کنند.

در بیانیه کمیته‌های مقاومت فلسطین آمده است: نبرد طوفان الاقصی پایان استکبار صهیونیستی بود و اسطوره ارتش شکست ناپذیر رژیم صهیونیستی را نابود کرد و فرو ریخت و همه توهمات و افسانه‌هایی که این رژیم اشغالگر و متحدانش در غرب تلاش داشتند در اذهان ملت‌های دنیا تثبیت کنند از بین رفت.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد تشدید حملات وحشیانه ارتش صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی یک رفتار انتقام جویانه فاشیستی است.

کمیته‌های مقاومت فلسطین تاکید کردند: مردم فلسطین به سرزمین و وطن خود پایبند هستند و هرگز آن را رها نمی‌کنند و موجودیت موقت صهیونیستی رو به نابودی و فروپاشی بوده و نابودی این رژیم نزدیک‌تر از هر زمانی شده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملت شریف و سرافراز فلسطین به مقاومت شجاعانه و مستمر خود که هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد ادامه خواهند داد و هیچ یک از جنایات و کشتارهای رژیم اشغالگر علیه مردم فلسطین و جنگ نسل کشی که این رژیم و آمریکا علیه فلسطینی‌ها به راه انداخته‌اند ملت ما را از ادامه مقاومت خود باز نخواهد داشت.

بر اساس این بیانیه، مقاومت و فداکاری مردم فلسطین هرگز بیهوده نخواهد بود و نتیجه این فداکاری‌ها سقوط پروژه صهیونیستی و نابودی این رژیم استعماری است که در سراسر جهان طرد شده است.

کمیته‌های مقاومت فلسطین تصریح کردند: ما به همه آزادگان جهان، از فرزندان امت اسلامی گرفته تا دانشجویان شرافتمند در سراسر جهان که برای همبستگی با مردم فلسطین به میدان آمده‌اند درود می‌فرستیم و از آنها قدردانی می‌کنیم و خواستار ادامه این فعالیت‌ها و راهپیمایی‌ها و اعتصابات با هدف توقف تجاوزات وحشیانه صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان بی‌گناه هستیم.

این کمیته‌ها در ادامه به همه جبهه‌های حامی غزه که برای نبرد با دشمن صهیونیستی به میدان آمده‌اند از جمله رزمندگان مقاومت در لبنان، یمن، عراق، سوریه و همه جبهه‌ها درود فرستادند.