قیمت خودروهای داخلی را در بازار امروز با ما دنبال کنید.

نوسان شدید در بازار قیمت 9خودرو | قیمت خودرو امروز یکشنبه 13 خرداد 1403
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت خودرو امروز، یکشنبه، 13 خرداد 1403، در اکثر محصولات داخلی و مونتاژی کار خودر را نوسانی آغاز کرد. اما شدت این نوسان در بین محصولات داخلی بیشتر از محصولات مونتاژی است. البته درتعداد معدودی از محصولات تغییری گزارش نمی‌شود.

قیمت خودرو امروز یکشنبه 13خرداد 1403، در اغلب محصولات تغییر چشمگیری داشته است، طوری که در صبح امروز به یک بازار ملتهب با نوسان شدید تبدیل شده است. همچنین قیمت خودرو در برخی از محصولات افزایشی و برخی دیگر کاهش جزئی دارد.

نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، نیز تاثیر خود را بر این بازار نمایان کرد.

با توجه به قیمت‌های وبسایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

بازار خودرو‌های داخلی در صبح امروز افت و خیز شدید را تجربه کرد. اما بیشترین تغییرات را ایران خودرو در بین سایر شرکت‌ها داشته است.

دنا پلاس توربو اتوماتیک و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از محصولات محبوب شرکت ایران خودرو، هر کدام به ترتیب نسبت به روز گذشته افزایش 11 میلیون تومانی و شش میلیون تومانی دارند که با قیمت یک میلیارد و 40 میلیون تومان و 985 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

پژو پارس و پژو 207 دنده‌ای هیدرولیک از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام به ترتیب با رشد شش میلیون و پنج میلیونی به بهای 669 میلیون تومان و 744 میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

ساینا S وساینا S دوگانه سوز از محصولات داخلی شرکت سایپا،  هر دو با افت جزئی 500 هزارتومانی در صبح امروز به قیمت 427 میلیون  و 500 هزار تومان و 438 میلیون و 500 هزار تومان در بازار خرید می‌شوند.

اطلس از دیگر محصولات این شرکت با کاهش چهار میلیون تومانی، به قیمت 568 میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی با افت و خیز نسبت به روز گذشته همراه است.

فیدلیتی پرستیژ (5 نفره) از محصول مونتاژی بهمن موتور است که صبح امروز با رشد چشمگیر 30 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و730 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هیوندای اکسنت و هیوندای النترا از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، به ترتیب از ابتدای امروز با ریزش 40 میلیون تومان و 20 میلیون تومان نسبت به روز گذشته به قیمت دو میلیارد و 230 و دو میلیارد و 920 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

دیگنیتی پرایم در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، با افت 10میلیونی به قیمت یک میلیارد و 845 میلیون گزارش می‌شود.