در ادامه جزئیات جدید از فروش فوق العاده سایپا را بخوانید.

آغاز فروش فوق العاده سایپا با شرایط از دم قسط | با کمترین پیش پرداخت صاحب خودرو شوید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

فروش فوق العاده سایپا آغاز شد.تعدادی از مقاضیان برای دریافت خودروهای سایپا اقدام کرده بودند که پس از دریافت پیامک می توانند به  به سامانه گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مطابق بخشنامه های فروش دهه فجر به شماره ۹۳۹۴۶۴ مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ و نیمه شعبان به شماره ۹۴۱۴۶۳ مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ در بهمن ماه سال گذشته، تعدادی از متقاضیان نسبت به پیش ثبت نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اقدام نمودند.

اطلاعات ایشان به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، متقاضیانی که حائز شرایط مشارکت در طرح مذکور بوده اند به این شرکت ارسال گردید و بر این اساس شرایط فروش ذیل صرفاً جهت این دسته از متقاضیان برقرار می باشد.

لذا حائزین شرایط بعد از دریافت پیامک میتوانند با مراجعه به سامانه گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سایپا اطلس S به گیربکس ۵ دنده دستی و فرمان هیدرولیک مجهز است و در فهرست آپشن‌های آن، ترمز ABS و EBD، کنترل ایستایی در سربالایی، کنترل پایداری، کنترل کشش، تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، ایزوفیکس، سنسور پارک عقب، چراغ بدرقه، چراغ خودکار، چراغ روز، ناوبری و پورت USB شارژر موبایل دیده می‌شود.

سایپا اطلس G، نسخه فول آپشن این هاچبک با جعبه دنده دستی و فرمان هیدرولیک است و علاوه بر آپشن‌هایی که در تیپ S دیده می‌شود، به نمایشگر ۷ اینچی مولتی مدیا، دوربین عقب، دکمه‌های کنترلی روی فرمان، صندلی با روکش چرم، آینه بغل برقی تاشو، آنتن کوسه‌ای، تریم داخلی دو رنگ، سانروف و بدنه دو رنگ نیز مجهز شده است.

سایپا اطلس L، نسخه لو آپشن با گیربکس CVT و فرمان برقی است و فهرست آپشن‌های مشابهی با تیپ G دارد، با این تفاوت که در این تیپ خبری از سانروف و سقف رنگی نیست، اما دارای کروز کنترل و ورود و استارت بدون کلید است.

زمان ثبت نام فروش فوق العاده سایپا

ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا از 3 اردیبهشت ماه آغاز شده است.

شرایط ثبت نام  فروش فوق العاده سایپا

محدودیت کد ملی برای ثبت نام اطلس و کوییک اعمال خواهد شد

بر اساس شرایط ثبت نام سایپا هر کد ملی صرتاً مجاز به تقاضای یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان برای ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ۱۸ سال است و شخص ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

امکان ثبت نام سایپا 1403 برای متقاضیان دارای پالک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو میسر نیست.

ثبت نام شاهین و ساینا برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

متقاضی ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی باید طی 48 ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی 24 ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

گروه خودروسازی سایپا اولین مرحله از فروش فوق‌العاده وانت سایپا ۱۵۱ برای سال جاری را آغاز می‌کند.

سایپانیوز گزارش کرد،‌ فروش فوق العاده وانت سایپا ۱۵۱ از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه (۱۴۰۳/۰۲/۰۵) از طریق سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com آغاز می‌ شود و متقاضیان این محصول، تا تکمیل ظرفیت می‌توانند برای خرید این خودروی محبوب بازار کار، ثبت‌نام کنند.این خودرو ۹۰ روزه تحویل مشتریان می‌شود.

شرایط طرح پیش فروش فوق العاده سایپا اردیبهشت 1403:

پیرو اعلام نتایج در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایطی که در طرح سامانه مذکور در سال گذشته نسبت به ثبت نام اولیه خودرو کوییک GX، کوییک GXR، شاهین G، اطلس G و ساینا اقدام نموده و در تاریخ 1403/02/03 پیامک به ایشان ارسال گردیده می رساند، امکان واریز وجه و ثبت نام مطابق جدول بالا اعلام می گردد.

شریط فروش فوق العاده سایپا ویژه این محصول پرطرفدار اعلام شد.همچون سایر خودروها، قیمت خودرو کوییک نیز در سال 1403 با روند صعودی روبرو شد به گونه‌ای که در هفته دوم فروردین قیمت نقدی مدل‌های مختلف آن افزایش حدودا 5 تا 10 میلیون تومانی داشت.

کوییک از محصولات سواری مجموعه خودروسازی سایپا با اسم رسمی سایپا ۲۱۲ است. تولید این خودرو هاچ‌بک از سال ۱۳۹۵ آغاز شده و به‌عنوان یک خودرو کاملا ایرانی روانه بازار شد. سایپا کوییک را در انواع مدل‌های دنده‌ای، اتومات و کوییک R تولید می‌کند. خودرو کوییک سومین خودرویی است که روی پلتفرم X200 سایپا تولید شده و به نوعی مدل هاچبک ساینا و ورژن کراس تیبا ۲ محسوب می‌شود.