قیمت تخم مرغ در تاریخ ۱۹ تیر۱۴۰۳ اعلام شد.

قیمت تخم مرغ ارزان شد | قیمت تخم مرغ ۳۰ عددی چند؟ + جدول
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت تخم مرغ در بازار روز برای تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد که بر اساس آن هر بسته تخم مرغ ۱۵ عددی ۹۲ هزار تومان است.

قیمت تخم مرغ بسته بندی شده در بسته ۶ عددی ۶۵ هزار تومان است برای خرید بسته ۳۰ عددی هم باید ۱۰۹ هزار تومان پرداخت کنید. بر این اساس خرید بسته های بزرگ تر تخم مرغ به صرفه تر خواهد بود.

قیمت هر بسته تخم مرغ ۹ عددی هم امروز ۴۱ هزار تومان اعلام شده است.

عده ای از افراد ترجیح می دهند از تخم مرغ تازه پروتانا استفاده کنند این محصول بر این اساس هر بسته ۱۲ عددی تخم محلی در بازار ۱۱۴ هزار تومان قیمت دارد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: با افزایش حداقل ۱۰۰ هزارتنی تولید تخم مرغ نسبت به سال قبل پیش بینی می‌شود که تولید به یک میلیون و ۳۰۰ هزارتن برسد. رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن نرخ منطقی هر عدد تخم مرغ فله در خرده فروشی‌ها را حدود ۴ هزارتومان اعلام کرد و افزود: عرضه با نرخ های بالاتر گرانفروشی است.

تخم مرغ ماده غذایی پر ارزش است که یک عدد آن معادل ۳۰ گرم انوع گوشت، یک چهارم انواع مغزها مانند بادام و گردو ارزش غذایی دارد. این محصول غذایی یکی از غذاهای مورد علاقه سفره های ایرانی است که در وعده های مختلف هم می توان استفاده کرد.

تخم مرغ بیشتر در صبحانه ها و میان وعده ها استفاده می شود که می تواند با پروتئین سرشار، مواد معدنی و وتیامین های فراوان به افزایش سلامتی کمک کند و حتی از برخی بیماری ها نیز پیشگیری کند..

قیمت تخم مرغ بسته بندی

نام محصول وزن قیمت / تومان

تخم مرغ توتک ۹ عددی ۴۱٫۲۸۵

تخم مرغ ۳۰ عددی ۱۰۹٫۰۰۰

تخم مرغ ۶ عددی ۶۵۰٫۰۰۰

تخم مرغ محلی ۱۲ عددی ۱۱۴٫۰۰۰

تخم مرغ ۲۰ عددی ۹۱٫۶۰۰

تخم مرغ ۱۵ عددی ۹۲٫۲۵۰