سری جدید سریال دل منتشر شد .

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قسمت جدید سریال دل منتشر شده است . سریال دل از جمله تولیدات شبکه ویدئویی است . سریال دل این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است.
در سریال دل بازیگرانی چون حامد بهداد و ساره بیات حضور دارند. سریال دل در واقع حکایتی است عاشقانه .

عکس سانسور نشده لباس بازیگر زن سریال دل

منوچهر هادی امسال با فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ سال را آغاز کرد فیلمی که با حواشی متعدد بعد از فروش میلیاردی از روی پرده پایین کشیده شد و هم اکنون با سریال دل در شبکه خانگی در انتظار واکنش مخاطبین است.

با گذشت تنها چند هفته از آغاز سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی حاشیه های این سریال دل در فضای مجازی بسیار دیده شده است. پوشش لباس هنرمندان سریال دل همانند سریال عاشقانه مورد ارزیابی و سانسور از طرف ارشاد قرار گرفته است. 

منوچهر هادی؛ کارگردان سریال «دل» درباره علت سانسور لباس نسرین مقانلو در این مجموعه که در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود توضیحاتی ارائه کرد. 

هادی در ایسنتاگرام خود نوشت:

به دلیل ممیزی لباس بانو نسرین مقانلو توسط وزارت ارشاد مجبور شدیم بخش رنگی لباس رو به رنگ آبی در بیاوریم این پروسه نزدیک به دو ماه کار برد و در بخش‌هایی از صحنه های فیلم گردن بند خانوم مقانلو هم به رنگ آبی در آمده بود که بهتر از این نمیشد. ممنون از توجه شما.

در سکانس‌های عروسی سریال دل ، رنگ لباس نسرین مقانلو دچار ممیزی ارشاد شد و از رنگ اصلی به رنگ آبی تغییر پیدا کرد!

معرفی سریال دل

سریال دل یکی از سریال های بی نظیر به نویسندگی بابک و میثم کایدان است و تهیه کنندگی آن را علی اکبر نجفی به عهده دارد. این سریال توسط عوامل سریال عاشقانه ساخته شده است و ملودرام عاشقانه ای دارد.

پیش بینی می شود که این سریال به دلیل ژانر درام و عاشقانه ای که دارد تبدیل به یکی از سریال های پرفروش سال ۹۷ شود.

بازیگران سریال دل

همان طور که ذکر کردیم یشتر عوامل این سریال همان عوامل سریال عاشقانه هستند و بازیگران هم از سریال قبلی منوچهر هادی هستند. بازیگرانی همچون ساره بیات، هومن سیدی و … در این سریال ایفای نقش می کنند.

دلیل عدم حضور مهناز افشار در این سریال هم به دلیل ممنوع التصویر شدنش است.

البته قرار بود بهرام رادان هم در این سریال ایفای نقش کند که او پیشنهاد منوچهر هادی را نپذیرفت.