نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: ما از وزیر اطلاعات می خواهیم بررسی کند فردی که همراه سفیر انگلیس در تجمعات حضور داشته و فرار کرده چه کسی بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) پارلمان در اخطار قانون اساسی، اظهار داشت: وزارت امور خارجه باید اقدامی قاطع در مقابل سفیر انگلیس British mbassador انجام دهد چرا که کارهایی که سفیر انگلیس در تجعات انجام داد نفی استقلال ما محسوب می شود.
وی افزود: سفیر انگلیس امروز با توئیت بازی سعی می کند حضور خود در تجمعات غیرقانونی را انکار کند در حالی که فیلم و مستندات کافی وجود دارد و حضور وی در تجمعات را نشان می  دهد.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: در دو روز گذشته حداقل ۲۰ نفر از نمایندگان مجلس خواستار اخراج سفیر انگلیس از کشورمان شده اند اما ظریف اقدامی در این راستا انجام نداده است.
حاجی دلیگانی بیان کرد: ما از وزیر اطلاعات می خواهیم بررسی کند فردی که همراه سفیر انگلیس در تجمعات حضور داشته و فرار کرده چه کسی بوده است.
وی با تاکید بر اینکه این عناصر ضدامنیتی خارجی باید شناسایی شوند، تصریح کرد: باید ما در برابر دخالت های بیجای بیگانگان و انگلیس بایستیم.

فیلم حضور سفیر انگلیس و فرد همراهش در اغتشاشات تهران

خبرگزاری فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .