8 سال پس از داستان عجیب پودرهای جک تری دی، مهدی امیرآبادی کاپیتان سابق استقلالی ها صحبت های عجیبی را در مورد این پرونده مطرح کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خانه فوتبال، هر از چند گاهی وقتی بحث دوپینگ در فوتبال ایران می‌شود ماجرای استفاده بازیکنان استقلال از جک تری دی هم دوباره بر سر زبان‌ها می‌افتد. اتفاقی که در داربی معروف سال ۹۰ افتاد. بازی ای که استقلال با هدایت پرویز مظلومی در وقت اضافه با سه گل پرسپولیس را شکست داد تا سنگین ترین شکست سرخ ها در ۳۰ سال اخیر رقم بخورد.
مهدی امیرآبادی یکی از بازیکنانی که در آن باز ی اتفاقا نقش ویژه ای داشت و پاس گل اول استقلال به مجتبی جباری را ارسال کرد.
او حالا بعد از گذشت ۸ سال اعتراف کرده که در آن بازی معروف تمام بازیکنان استقلال جک تری دی استفاده کرده اند و البته این پودر را فرهاد مجیدی به بازیکنان داده است. امیرآبادی به رسانه ها گفته است: آقا فرهاد یک پودرهایی از دوبی آورده بود به ما گفت این را بخورید خوب است ولی نمی‌دانست که یک ماده‌ای در آن است که به تازگی ممنوع شده و ما هم نمی‌دانستیم و خوردیم. بعد گفتند چرا جک تری‌دی خورده‌اید در حالی که به خدا من هیچوقت نه اهل خوردن پودر و مکمل بودم، نه موادی مصرف کرده ام.