سردار شریف: تمام بخش های سپاه اماده مقابله با ویروس کرونا هستند

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد که تمام مراکز سپاه از همان روز اول امادگی خود برای مقابله با انتشار ویروس کرونا را اعلام کردند.
به گزارش ایسنا ، سردار رمضان شریف ، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با شبکه العهد گفت :جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با انتشار ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
وی در رابطه با اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مقابله با ویروس کرونا گفت: سپاه نهادی است که از داخل جامعه ایران برخاست و در تمام بحران ها و حوادث کشور به عنوان یک نهاد مردمی سردمدار خدمت رسانی و حل مشکلات است.
سردار شریف تاکید کرد: دفاع مقدس و تاسیس بنیاد مستضعفین به ما تجربه ای داد که در بحران های مختلف از آن بهره می بریم از جمله سیل، زلزله و بحران های دیگر مانند خطر انتشار ویروس کرونا.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: از همان روز اول که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با وزیر بهداشت تماس گرفت و اعلام کرد که تمام بخش های سپاه اماده پیشگیری و مقابله با انتشار ویروس کرونا و خارج کردن کشور از این بحران است.

وی خاطرنشان کرد: تمام بیمارستان ها،درمانگاه ها و مراکز پزشکی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین تمام پرسنل های پزشکی وابسته به سپاه در مرحله اول وارد کار شدند و در مرحله بعدی نیز شاهد حضور اقشار مختلف مردم از جمله طلبه ها و دانشجویان بودیم که اماکن مختلف را ضدعفونی می کردند و برخی دیگر ماسک و مواد ضدعفونی تولید می کردند.

سردار رمضان شریف همچنین گفت: در اقدامی دیگر مراکزی برای درمان مبتلایان به ویروس کرونا در شهرهای مختلف تاسیس کردیم که 500الی 1000تخت را شامل می شوند و ما این اقدام را بر اساس تجربه ای که سپاه پاسداران در دفاع مقدس به دست آورده بود اتخاذ کردیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت:ما همچنین 130هزار نفر از افراد شاغل در زمینه پزشکی و پرستاری را دعوت کردیم و به آن ها آموزش دادیم تا در زمان نیاز از آن ها استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: تمام مراکز سپاه به خصوص در دو استان قم و گیلان آماده خدمات رسانی هستند و فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تمام فرماندهان سپاه دستور داد تا به موسسات پزشکی کمک کنند.

سردار رمضان شریف در پایان گفت که با توجه به تحولات جدید در قم و گیلان و سیطره بر اوضاع ان شاء الله از این مشکل خارج خواهیم شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .