ایرنا- پایگاه هوایی شهید نوژه همدان از جمله مراکز مهم نظامی کشور است که در روزهای اخیر شایعه‌پردازان فضای مجازی مدعی تخلیه آن شدند که خیلی زود این شایعه به وسیله فرماندهی این پایگاه تکذیب شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امیر سرتیپ دوم خدایی فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه همدان با اشاره به فعالیت چشمگیر بیمارستان و کادر درمانی پایگاه شهید نوژه همدان  گفت: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی، پایش مستمر و مداوم کارکنان و خانواده ها، واگذاری دارو، لوازم بهداشتی، ماسک و مواد شوینده به کارکنان و خانواده‌ها که توسط خود یگان تولید شده  از عمده فعالیت‌های این پایگاه بوده است. همکاری مستمر با بیمارستان‌های شهر همدان، بخش دولتی و خصوصی، آماده سازی اماکن و تجهیزات مناسب بیمارستانی نیز از دیگر اقدامات انجام شده در زمینه مقابل با ویروس کرونا است.

پایگاه هوایی شهید نوژه یا پایگاه هوایی همدان یا پایگاه سوم شکاری یکی از پایگاه‌های شکاری نیروی هوایی ارتش در منطقهٔ کبودرآهنگ، استان همدان و در ۵۰ کیلومتری شمال شهر همدان واقع شده‌است. در این پایگاه هواپیماهای جنگنده اف-۴ فانتوم ۲ نگهداری می‌شود. نام بین‌المللی پایگاه سوم شکاری نوژه «TFB۳» است.

شایعه: برخی کانال‌های تلگرامی، مدعی تخلیه پایگاه هوایی شهید نوژه همدان به‌خاطر شیوع ویروس کرونا در این پادگان شدند

پاسخ شایعه: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد هیچ موردی از ابتلا به کرونا نیز در بین کارکنان، سربازان و خانواده‌های مستقر در پایگاه نوژه نیز مشاهده نشده است. در این باره امیر سرتیپ دوم خلبان رضا خدایی ضمن تکذیب شایعه تخلیه این پایگاه گفت: از اولین روزهای شیوع بیماری کرونا این یگان در آمادگی کامل قرار داشت و با تمام ظرفیت اقدام به غربالگری و چکاب کارکنان و خانواده‌ها حین ورود به پایگاه و محیا نمودن تجهیزات مناسب جهت رعایت حداکثری امور بهداشتی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .