ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به حذف ۱۷۰ گروه از اشرار مسلح در دهه های ۶۰ و ۷۰ به عنوان مهمترین اقدام سربازان گمنام امام زمان در استان کرمان تصریح کرد: اقدامات اداره اطلاعات از دو جهت «برقراری امنیت در کف جامعه» و «تامین امنیت و دغدغه شهروندان» قابل تقدیر است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

"دادخدا سالاری" در جع خبرنگاران با تبریک عید نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، با تجلیل از خدمات و مجاهدتهای موثر این مجاهدان گمنام گفت: در استان کرمان در حال حاضر هیچ گروه مسلح ضد اقدام امنیت داخلی نداریم.

وی با اشاره به حذف ۱۷۰ گروه از اشرار مسلح در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ به عنوان مهمترین اقدام سربازان گمنام امام زمان در استان کرمان تصریح کرد: اقدامات اداره کل اطلاعات از دو جهت «برقراری امنیت در کف جامعه» و «تامین امنیت و دغدغه شهروندان» قابل تقدیر است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان، بخش عمده ای از احساس امنیت در کشور، مرهون اقدامات وزرات اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) است خاطر نشان کرد: «امنیت» و «احساس امنیت» مقوله هایی هستند که بسترهای لازم را برای پیشرفت هر جامعه فراهم می کنند و در ایران اسلامی، بخش عمده ای از این امنیت مرهون مجاهدتهای خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .