ویدیوی جالب از رقص و شادی رامبد جوان را در این صفحه می بینید

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری شناخته کشورمان است. رامبد جوان  به تازگی کرونا گرفته است و به اجبار برنامه خندوانه هم تعطیل شد. اسم دختر رامبد جوان نوردخت است. رامبد جوان طرفداران بسیاری دارد. رامبد جوان در عرضه کمدی نیز فعالیت گسترده ای دارد .

رامبد جوان

 

ویدئو رقص رامبد جوان 

مدتی پیش رامبد جوان به همراه همسرش نگار جواهریان برای تولد فرزندشان از ایران به کانادا سفر کردند. این خبر بازخوردهای زیادی در بین کاربران در شبکه‌های اجتماعی داشت. شب گذشته حجت‌الاسلام زائری در گفت‌وگوی اینترنتی با رامبد جوان در این رابطه از وی پرسید و جوان با  اشاره به اینکه مدیران و مسئولان مربوطه از سفر او با خبر بودند گفت:

"کاملا این ماجرا هدایت شده بود. اولا چیزی نبود که تلویزیون آن را نداند. مدیران تلویزیون این مسئله را می‌دانستند. شرایط ایجاب می‌کرد که ما به این سفر برویم و فرزندمان را آن جا به دنیا بیاوریم".

رامبد جوان

آیا رامبد جوان قصد بازگشت به ایران را ندارد؟

او در بخش دیگری از این گفت‌وگو اظهار داشت: «من ایران را دوست دارم. ولی این که مجبورم و یا دلم می‌خواهد که برای بخشی از زندگی یک تصمیم دیگر بگیرم، بدان معنا نیست که پس الان دیگر با ایران کاری ندارم و مخاطب ایرانی را دوست ندارم و آن‌چه که در ایران تاکنون کار کردم را فراموش کرده وخداحافظی کنم».

رامبد جوان