تصمیم گیری در رابطه با تشدید محدودیت‌های کرونایی به استان‌ها واگذار شد

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

استاندار البرز گفت: ستادهای استانی برای اتخاذ تدابیر ویژه مقابله با کرونا در استان ها، مجاز شدند. این تصمیم گیری‌ها باید با هماهنگی کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شود.
​به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عزیزاله شهبازی، استاندار البرز، عصر امروز در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، گفت: بنا به گفته رئیس قوه اجراییه ستاد مقابله با کرونا در استان‌ها می‌توانند پس از بررسی شرایط خود نسبت به تعطیلی و افزایش محدودیت‌ها تصمیم گیری کنند.
استاندار البرز ادامه داد: این تصمیم گیری ها باید با هماهنگی  کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شود.
نماینده عالی دولت در استان البرز اضافه کرد: همه مردم باید برای توقف شیوع گسترده ویروس کرونا بسیج شوند و با همکاری و مساعدت شیب تند شیوع کرونا را کنترل کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: استفاده از ماسک برای حفظ سلامتی خود و دیگران ضرورت دارد و طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا این امر از فردا 15 تیر الزامی است.
وی با تأکید بر اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید در تمامی ادارات دولتی انجام شود، اضافه کرد: همان گونه که رئیس جمهور محترم در این جلسه اذعان داشتند، زندگی و پویایی جریان دارد ولی سلامت مردم در راس تمامی امور قرار دارد.
وی افزود: رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و پرهیز از ترددهای غیرضرور به ویژه در فضاهای مسقف ضرورت دارد.