امروز صرافی ملی در آغاز معاملات قیمت دلار و یورو را افزایش داد. قیمت فروش دلار به ۲۱۴۸۰ تومان و یورو به ۲۵۲۳۰ تومان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امروز سه شنبه 21 مردادماه صرافی ملی قیمت های ابتدایی را افزایش داد. قیمت دلار برای خرید 480 تومان افزایش به 21380 تومان رسید و قیمت فروش برای دلار را نیز 480 تومان نسبت به دیروز افزایش داد تا به 21480 تومان برسد.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۲,۰۱۴ -۱۵ -۰.۷۵ امروز
۲,۰۲۹ -۰.۳ روز قبل
۲,۰۳۵ -۱۵ -۰.۷۴ ۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

پیش بینی قیمت دلار در بازار آزاد امروز

طبق پیش بینی اقتصادنیوز امروز  احتمال این می رود که دلار به سطح 22,500 تومان حمله کند. انتظار بازار از تبلیغات وعده گشایش اقتصادی بیشتر بود و به همین دلیل واکنش منفی بازار را در پی داشت.دولتمردان در بعد تبلیغاتی زیاده‌روی کرده‌اند و هم اعتبارشان صدمه خورده است

بورس امروز منفی خواهد بود

به گفته تحلیلگران امروز بازار منفی دنبال خواهد شد. چرا که فضای نااطمینانی که دولت و ناهماهنگی بین وزارتخانه‌ها مسبب آن بوده، بیشترین ضربه را به سهام شاخص‌ساز وارد می‌کند. برخی از تحلیلگران نیز معتقدند که شرایط بازار در فراز بام 2 میلیونی، مانند آنچه پیش از این بوده نیست و مختصات رشد تغییر کرده است. از نظر آنها، احتمالا بازار پس از روزهای نوسانی، تنها برای سهامی مناسب خواهد بود که از نظر بنیادی، حرفی برای گفتن دارند.