قیمت سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۸۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۱,۴۲۹,۰۰۰ (یازده میلیون و چهارصد و بیست و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت سکه بهار آزادی امروز شاهد افزایش ۳.۲۱ درصدی بوده است. قیمت سکه با افزایش همراه است.قیمت سکه در بازار امروز ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. قیمت سکه با نوسان زیادی رو به رو است.قیمت سکه ممکن است تا اواخر هفته تغییر قابل توجهی نداشته باشد.

قیمت سکه، قیمت سکه امامی و قیمت نیم‌سکه

قیمت سکه  امروز مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. سکه امامی که روز قبل تا ۱۱,۳۴۹,۰۰۰ (یازده میلیون و سیصد و چهل و نه هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۰۶ آگوست ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۶۹ درصدی به ۱۱,۴۲۹,۰۰۰ (یازده میلیون و چهارصد و بیست و نه هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

سکه بهار آزادی، به ۱۰,۹۰۰,۰۰۰ (ده میلیون و نهصد هزار) تومان رسید.

قیمت نیم سکه امروز

همچنین نیم سکه  ۵,۶۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

گالری+سکه

 

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه، به ۳,۲۵۰,۰۰۰ (سه میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید .

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۱,۷۲۰,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و بیست هزار) تومان قیمت خورد.

طلا و سکه

پیش‌بینی قیمت سکه تا پایان هفته

در حال حاضر تقاضا برای سکه به عنوان سرمایه‌گذاری بسیار بیشتر از طلا است، به همین دلیل قیمت آن نوسان بیشتری دارد.

ابراهیم محمدولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره حال‌و‌هوای دیروز بازار طلا توضیح داد: در جریان معاملات دیروز بازار طلا، بهای اونس جهانی و نرخ دلار افزایش چندانی نداشت و به همین دلیل ارزش طلا در بازار داخل نسبت به روز قبل حدود ۵هزار تومان ارزان شد اما قیمت سکه ۳۰۰هزار تومان افزایش یافت.

محمدولی با اشاره به روند بازار طلا، درباره آینده قیمت‌ها خاطرنشان کرد: اگر بازار ارز با همین روال پیش برود، به نظر می‌رسد تا پایان هفته بازار هیجانی نداشته باشیم و قیمت‌ طلا و سکه تغییر چندانی نکند.

طلا و سکه