رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری دو سارق حرفه‌ای موبایل در تهرانسر خبر داد و گفت: سارقان از سلاح سرد برای حمله به ماموران پلیس استفاده کردند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ محمود مالمیر اظهار داشت: روز گذشته حوالی ۱۰ صبح دو سارق زورگیر با یک موتورسیکلت فاقد پلاک در بلوار دریا تهرانسر اقدام به زورگیری موبایل از پسربچه ۱۴ ساله می‌کنند.

وی با بیان اینکه این گزارش به محض اینکه به کلانتری رسید، به تمام واحد‌های گشتی اعلام شد که موتورسیکلت فاقد پلاک با دو سرنشین به دنبال سرقت موبایل هستند، گفت: سرانجام در شهرک دریا این موتور سوار توسط یک واحد گشتی رویت شد و پس از تعقیب و گریز راکبان موتورسوار دستگیر می‌شوند؛ البته یکی از راکبان موتور با سلاح سرد (قمه) به سمت یکی از ماموران پلیس حمله می‌کند، اما مهارت ماموران پلیس این حمله ناکام می‌ماند. البته قمه آغشته به خون بوده و همین موضوع سبب شد تا ماموران پلیس با دقت بیشتری این پرونده را مطالعه کنند.

رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با اشاره به اینکه سارقان جوانانی ۲۲ و ۱۸ ساله هستند، گفت: متاسفانه هر دوی آنان سابقه زندان دارند.

به گفته وی به دلیل شیوع ویروس کرونا از اواخر سال گذشته و تعطیلی مدارس، بسیاری از والدین برای استفاده از سامانه شاد اقدام به خرید موبایل برای فرزندانشان کردند که باید بدانیم سارقان موبایل در کمین دانش‌آموزان هستند تا در اولین فرصت موبایل آن‌ها را سرقت کنند.