امروزه نام منطقه ساحلی زیباکنار ، به دلیل ساخت و ساز ویلا های لوکس مستقل و یا ویلاهای شهرکی توسط مهندسین مجرب و یا ویلاهای روستایی بومیان که برخی از شهرنشینان علاقه به بافت آن دارند و همچنین هتل ها و مسافرکاشانه هایش با ویو دریای زیبای خزر ، در بین افراد بسیار مطرح شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

البته این شهرت و محبوبیت زیباکنار باعث تغییر زیاد بافت منطقه از شکل روستایی و بومی به ویلاهای جدید و مدرن و منطقه ای لوکس برای ثروتمندان و کارمندان شده است.

امروزه کسب و کار اکثر افراد در زیباکنار به اجاره  مسافر کاشانه  ماهیگیریو فروش صنایع دستی و بنگاه معاملاتی ملک تبدیل شده است به طوریکه در این منطقه مشاورین املاک زیاد و ویلاهای زیادی را برای اجاره  را مشاهده خواهید کرد . پس برای خرید ویلا در زیباکنار کافیست تا سفری به این منطقه داشته باشید تا بتوانید خرید ملک رویایی خود را انجام دهید.

ویلا

جوانترین کارآفرینان اشتغالزای کشور ، امین و آرش تقی پور پیش از پایان دهه چهارم زندگی خود موفق شدند تا با شناسائی فرصت های متنوع در زمینه گردشگری و با استفاده از ظرفیت های طبیعی و منابع انسانی کارآمد و بکارگیری مدیریت جهادی طی بیش از 14 سال فعالیت اقتصادی در زمینه رونق و توسعه صنعت گردشگری در منطقه زیباکنار بیش از 85 هزار متر مربع ساخت و ساز در اراضی مسکونی در منطقه زیباکنار را به پایان رسانده و برای بیش از 700 نفر بطور مستقیم و 2000 نفر بطور غیر مستقیم ایجاد اشتغال نموده و گردشگران زیادی را از اقصی نقاط کشور با هدف سرمایه گذاری به منطقه زیباکنار جذب کنند.

امروزه با توجه به افزایش قیمت مسکن و به طبع آن کاهش قدرت خرید مردم به دلیل رکود و تورم  و همچنین کاهش عرضه مسکن از سوی دولت و بخش خصوصی در سال های اخیر و سیر صعودی نیاز به مسکن ، برای جلوگیری از کاهش ارزش پولی و ایجاد فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری ، اقدام به اجرایی نمودن طرح طاها در منطقه زیباکنار نموده است .

اما طرح طاها زیباکنار چیست ؟ طاها خود مخفف عبارت "طرح اقتصادی همراه آرش " است . شرکت انبوه سازان آرش پس از ساعت ها کارشناسی در مورد انواع مدل های سرمایه گذاری در بخش مسکن که از سال 1397 آغاز شد توانست به مدلی اجرایی دست پیدا کند و به دنبال آن برای اولین بار در کشور در راستای پوشش نیاز و تقاضا برای خرید ویلا شمال با سرمایه های خرد ، پروژه " طاها " را در فروردین 1399 در شهرک های مسکونی ویلایی آرش زیباکنار در استان گیلان اجرایی نمود .

ویلا

با ثبت نام در طرح طاها هر ایرانی می تواند با خرید یک سهم ( معادل 5/0 دانگ )  از مجموع شش دانگ یک واحد ویلایی ومالکیت مادام العمر ؛ 40  روز در هر سال را طبق جدول زمانی کاملا مشخص و مستقل ، در یک ویلای مبله شخصی از محصولات شرکت انبوه سازان آرش اقامت داشته باشد .

طرح طاها برای اولین بار در کشور ایران اجرایی شده است . این طرح ویژگی های خاصی دارد که آن را متمایز از دیگر فرصت های سرمایه گذاری در بازار های مالی ، به خصوص بازار مسکن ، می کند . ویژگی های طرح طاها شرکت آرش  عبارت اند از :

_ تقسیم بهای کل ویلا بین چند نفر ( تا سقف 12 نفر )

_  فرصت سرمایه گذاری در منطقه گردشگری زیبا کنار

_  جدول زمانی مشخص و مجزا ارزش افزوده بالا نسبت به بازار های موازی

_  تحویل ویلای مبله

_  امکان انتخاب سهم از سبد متنوع محصولات آرش

_  اقساط بلند مدت بدون بهره

_  نزدیکی ویلا ها به جاذبه های طبیعی و گردشگری بی نظیر استان گیلان و منطقه آزاد انزلی

_  مدیریت اقتصادی سفرهای شخصی

      _  قابلیت سرمایه گذاری خانوادگی

_  تسهیل خدمات و نگه داری واحد ویلایی خریداری شده از طریق شرکت انبوه سازان آرش

     _  سند معتبر

ویلا

با سرمایه گذاری در طرح طاها می توانید حتی با سرمایه های خرد خود در بازار مسکن سرمایه گذاری آینده داری داشته باشید .

واحد امور مشتریان طرح طاها با برخورداری از نیرو های انسانی آموزش دیده و متعهد برای خدمات رسانی 24 ساعته به مشتریان آماده شده است . در همین راستا اپلیکیشن و سایت اختصاصی طاها امکان ارتباط بین مالکین با امور مشتریان را برای انجام هر نوع خدمات اعم از تعمیر و تعویض قطعات ، اعلام خرابی و ... تسهیل می نماید .