میزان/ فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: نیروی قدس،حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان اسلام است و فرمانده شهیدمان حاج قاسم سلیمانی همواره با عمل خود از مستضعفین و مظلومین عالم حمایت کرد و کنار آنان ایستاد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بنا به اعلام دفاع پرس، سردار سرتیپ پاسدار «اسماعیل قاآنی» در آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سالار شهیدان جبهه مقاومت و نیروی قدس شهید حاج قاسم سلیمانی، نیروی قدس را حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان اسلام دانست و اظهار داشت: فرمانده شهیدمان حاج قاسم سلیمانی همواره با عمل خود از مستضعفین و مظلومین عالم حمایت کرد و کنار آنان ایستاد.
 
ابراز ارادت تمام عالم به شخصیت حاج قاسم
وی افزود: در شهادت این سردار گرانقدر نیز سراسر عالم به شخصیت ایشان ابراز ارادت کردند و نشان دادند که به این مکتب و مرام، مدیون هستند.
 
قاآنی همچنین پاسداران را رشدیافتگان مکتب قرآن و عترت و وارثان مکتب اسلام و شهدا توصیف و بر نقش روحانیت و نمایندگی ولی فقیه در سپاه در حفظ بنیان معنوی، مسیر تعالی و گسترش ایمان، اخلاص و ایثارگری بین پاسداران و خانواده سپاه تأکید کرد.

در این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت‌الاسلام «علی محمدی‌سیرت» به‌عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه معرفی و از تلاش‌های حجت‌الاسلام «علی شیرازی» تجلیل شد.