آیت الله علم الهدی با اشاره به تولید داخلی واکسن کرونا افزود: آنچه امروز برای ما مایه افتخار است، شخصیت الگویی حضرت صدیقه (س) بین زنان و دختران انقلابی ما است. اینکه یک دختر از یک خانواده متدین، با حجاب، پیشقدم می‌شود تا اولین آزمایش واکسن کرونا در مورد او انجام شود، دو خصوصیت را برای ما ثابت می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امام جمعه مشهد ادامه داد: یکی شخصیت آن خانواده و پدری که مؤسس و بنیانگذار این واکسن است که از او بوی حاج قاسم می‌آید، یعنی شخصیت جهادی حاج قاسم در عزیزی که در جریان نهاد مقدس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در دفتر مقام معظم رهبری، سربازی مقام معظم رهبری، او را در این خط واداشته است که با همه قدرت از ظرفیت‌ها و استعدادهای مبتکرانه جوانان ارزشمند دانش‌بنیان استفاده کند و تمام امکانات تهیه این واکسن را فراهم کند و این افتخار نصیب نظام و انقلاب ما بشود و آنقدر به کار خود معتقد است و اعتقاد به اثر دانش‌بنیان خودش دارد که دخترش به عنوان اولین نفر پیشقدم می‌شود تا واکسن بر روی او آزمایش شود.

وی گفت: وقتی یک دختر متدین دلداده حضرت صدیقه اطهر (س) از آن شجاعت عظیم تبعیت کند و به‌ عنوان فرد وابسته به خانواده مؤسس و بنیانگذار این واکسن حاضر شود خود به‌عنوان اولین فرد در آزمایش انسانی این واکسن قرار بگیرد، آثار الگویی حضرت صدیقه اطهر (س) را نشان می‌دهد.