ویدیو تازه منتشر شده از سارا و نیکا درباره دلتنگی شان برای سریال محبوب پایتخت را ببینید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

جدیدترین ویدیو سارا و نیکا به یاد حنابندان سریال پایتخت 2 را در زیر ببینید. سارا و نیکا دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند . سارا و نیکا درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند. سارا و نیکا از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند. سارا و نیکا در این مدت با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای مجازی داشتند .

سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت که اخیره از این سریال کنار رفته اند نتوانسته اند خاطرات چندین ساله خود از سریال پایتخت را فراموش کنند.آنها هر چند مدت یکبار به یاد سریال پایتخت می افتند و خاطراتی از خود منتشر می کنند و یا در شبکه های اجتماعی از ناراحتی خود برای کنار رفتن از این سریال می گویند و طبیعی است چونکه سال ها با این سریال بزرگ شدند و بخشی از خانواده آنها شده بود.

ویدئو جدید سارا و نیکا

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. در حالی که مدتی پیش اخباری در مورد ساخت فصل جدید پایتخت منتشر شد اما این دو خواهر از این سریال کنار گذاشته شدند  . سارا و نیکا مجرد هستند و از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.