دکتر هاشمیان انتقاداتی را نسبت به وزارت بهداشت در خصوص فوت مهرداد میناوند و علی انصاریان مطرح کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پزشک علی انصاریان و مهرداد میناوند خبرهای تازه ای از علت فوت این دو بازیکن ارائه داده است. علی انصاریان روز چهارشنبه درگذشت. به گفته دکتر معالج علی انصاریان کوتاهی هایی در مورد او رخ داده است. علی انصاریان با فوتش بسیاری را ناراحت کرده است.آخرین خبرها در مورد علت فوت علی انصاریان را در ادامه می خوانید:

افشاگری در مورد علی انصاریان 

علی انصاریان

پزشک معالج مهرداد میناوند و علی انصاریان علیه وزارت بهداشت افشاگری کرد. دکتر هاشمیان، پزشک معالج علی انصاریان و مهرداد میناوند پس از فوت دو پیشکسوت کشورمان، انتقاداتی را به وزارت بهداشت وارد کرد و معتقد است این وزارت هیچ کمکی برای درمان این دو پیشکسوت مرحوم نکرده است.

به گزارش رکنا، دکتر هاشمیان طی مکالمه‌ای در بخشی از صحبت‌های خود در این خصوص بیان کرد: وزارت بهداشت به جای آن که در آن شرایط بیاید و به ما کمک کند، حتی یک ذره به این دو قهرمان کمک نکرد. دوستان و همراهان بیمار نیز در جریان هستند و می‌دانند ما چه تلاشی در این مدت می‌کردیم. مردم جور دیگری مسئله را می‌بینند. می‌بینند دو قهرمان دارند و یک پزشک این وسط آمده و بیمار نیز فوت کرده است. همین صحنه را امروز می‌بینم که انواع و اقسام توهین‌ها به ما وارد می‌شود. حتی همراهان بیمار نیز شکایتی از ما ندارند و بابت فعالیتم، از من تشکر می‌کنند.

وی ادامه داد: چه می‌شود که در جامعه جور دیگری با من رفتار می‌شود؟ چه می‌شود که وزارت بهداشت از من دفاع نمی‌کند؟ این‌ها مسائل پشت پرده وزارت بهداشت است که از ابتدا بیشترین ضربه را به مردم زد با انکار دارو و اینکه مرتب گفتند دارو‌ها به درد نمی‌خورند و بیماری را کم نمی‌کند. شما دیدید افرادی که دارو را انکار می‌کردند، خودشان بعدا مریض شدند و از آن دارو برای خود و بیماران شان استفاده کردند. بحث واکسن نیز مطرح شد و گفتند این مسائل فراتر است. بحث حکومت و شخص دیگری نیز نیست. این‌ها همه به داخل وزارت بهداشت برمی گردد و من حاضرم طی مناظره‌ای همه این مسائل را با سند و مدرک بازگو کند.