محسن افشانی مهمان برنامه دلویزیون با اجرای باربد بابایی بود که از شبکه نسیم پخش میگردد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

محسن افشانی گفت که به عشق و کسی که دوست داشته است نرسیده است و نمیداند که حال ازدواج کرده است یا نه. محسن افشانی متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان است.محسن افشانی یکی از بازیگران ایرانی است.محسن افشانی  مرد پرحاشیه اینستاگرام شده است. به تازگی خبر طلاق محسن افشانی و همسرش سویل حاشیه ساز شد.

محسن افشانی

در بخشی از برنامه با سوال مجری در خصوص عشق و عاشقی محسن افشانی نتوانست احساس خود را کنترل کند و شروع به گریه نمود . او گفت که به عشق و کسی که دوست داشته است نرسیده است و نمیداند که حال ازدواج کرده است یا نه . می توانید ویدیو مربوط را مشاهده نمایید.

اما پس از گریه محسن افشانی در برنامه زنده ، گمانه زنی های بسیاری از افراد کنجکاو در فضای مجازی آغاز شد و در حین داغ شدن شایعات زیاد خانمی به اسم نیلوفر . ب با اسم مستعاره نلی ولنتینو که مدل ایرانی – آمریکایی هست در پیج اینستاگرامش فیلمی را منتشر کرد که در آن فیلم او خود را به عنوان همان عشق آقای بازیگر معرفی کرد و گفت که قصد ازدواج داشتند ولی بدلایلی این اتفاق نیافتاد.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و این ویدیو سریعا با واکنش محسن افشانی روبرو شد که در پایین خودتون میتوانید پستی که محسن افشانی بخاطر این موضوع منتشر کردند را ببینید:

پست محسن افشانی بعد از این اتفاقات :

چقدر بعضى آدما میتونن فرصت طلب باشن!!!

من دلم براى کسى تنگ شده که خاطرات خوبى باهاش داشتم؛

و این موضوع ناخودآگاه در برنامه اى مطرح شد!

حالا بعضى ها دارن به نفع خودشون این موضوع رو برمیدارن و براى خودشون و شهرتشون جولان میدن!

محسن افشانی

کسى رو که بهشون علاقه مند هستم به اختصار س.ت.خ هستند و سایرین مدعیان این اتفاق هستند.