تصویری از زنده یاد علی انصاریان و برادرش در حرم حضرت معصومه (س) را مشاهده می کنید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

علی انصاریان بازیکن جنجالی و با سابقه فوتبال کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا حدود یک هفته در بیمارستان بستری بود، چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه در ۴۳ سالگی درگذشت. علی انصاریان بازیکن اسبق سرخآبی‌های پایتخت بود. علی انصاریان علاوه بر بازیکن فوتبال بود در عرصه هنر و اجرا هم فعالیت هایی داشت. علی انصاریان طرفداران بسیار زیادی دارد. علی انصاریان فوتبالیست و هنرمند کم‌حاشیه‌ای بود.

علی انصاریان

علی انصاریان مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدت کوتاهی را هم برای استقلال بازی کرد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا امروز چهارشنبه در سن ۴۳ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. او در مصاحبه ای قدیمی گفته بود: کاش قبل از مادرم بمیرم. حال او پیش از مادرش به دیار باقی شتافته و به آرزویی که داشته رسیده است.

بعد از درگذشت علی انصاریان پیشکسوت فقید فوتبال ایران، خانواده او بیانیه‌ای را درباره مراسم تشییع این بازیکن و هنرمند منتشر کردند.

در این بیانیه ضمن تشکر از تمامی اهالی فوتبال، هنر و همه مردم قدرشناس کشورمان بابت دعا در روزهای اخیر برای بهبودی و شفای کامل علی انصاریان، از همه مردم درخواست شده تا فردا در مراسم خاکسپاری این پیشکسوت فوتبال حضور پیدا نکنند.

علی انصاریان

این درخواست جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است. خانواده انصاریان از همه مردم درخواست کرده است ضمن قرائت فاتحه برای این فوتبالیست فقید و تازه درگذشته، به جهت جلوگیری از ازدحام، در مراسم خاکسپاری فردا حضور پیدا نکنند تا بعداً اتفاق ناگواری رخ ندهد.

علی انصاریان که بعد از آویزان کردن کفش ها همانند پژمان جمشیدی به سمت و سوی هنر رفت ابتدا با انتقاداتی از سوی اهالی هنر مواجه شد اما با همان خنده های دوست داشتتنی با این انتقادات کنار آمد و در نهایت جای خود را در دل هنری ها باز کرد. به خاطر معرفتی که داشت. در برنامه رامبد به این افتخار کرد که در روزهایی که پدرش به بیماری سرطان مبتلا شده بود در کنارش بود و او را تر و خشک می کرد و این بزرگ ترین افتخار زندگی اش بود. نه جام هایی که بر بالای سر برد و نه بخیه هایی که بر سر و صورت زد. او مادرش را هم عاشقانه دوست داشت و آرزویش این بود تا روزی زنده باشد که مادرش در قید حیات باشد و دست کم مرگ مادرش را نبیند که خدا این آرزوی او را بر آورده کرد.

علی انصاریان