مارال بنی آدم در اینستاگرامش،‌ تولد رعنا آزادی ور را تبریک گفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مارال بنی آدم از جمله بازیگران جوان و آینده‌دار کشورمان است. مارال بنی آدم بازیگر کم‌کاری است اما نقش‌های خوبی را انتخاب می‌کند. مارال بنی آدم متأهل است و دو فرزند دارد. مارال بنی آدم بازیگر موفق تئاتر و سینما متولد ۱۰ آبان ماه سال ۱۳۶۰ در تهران است. مارال بنی آدم از جمله بازیگران جوان در عرصه‌های سینما، تلویزیون و تئاتر است.

این بازیگر از سن پایین به بازیگری علاقه‌مند بود. مارال بنی آدم دوره‌های بازیگری را در کانادا زیر نظر مهتاب نصیرپور سپری کرده و در دانشگاه در رشته بازیگری تحصیل کرده است. 

مارال بنی آدم فعالیت هنری اش را از تئاتر شروع کرد. مارال بنی آدم، نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۵ در فیلم خشکسالی و دروغ بازی کرده است و بعد در فیلم فروشنده با  شهاب حسینی  و  ترانه علیدوستی  همبازی شد  که بازی در این فیلم های سینمایی تجربه خوبی برای مارال محسوب می‌شود .  مارال بنی آدم  بازیگر نقش سارا در سریال هم گناه است که بازی قوی و موفقی را در این سریال به نمایش گذاشت و این سریال باعث دیده شدن بیشتر او شد.

مارال بنی آدم در یکی از مصاحبه های خود می گوید: کار خندان در ایران سخت است و اعتقاد دارم که مردم ایران به گریه کردن عادت دارند اگر بخواهید کار تراژیک انجام دهید مردم سریعتر گریه می‌کنند.

مارال بنی آدم

ازدواج مارال بنی آدم

مارال بنی آدم متاهل بوده و با علی سرابی ازدواج کرده است. علی سرابی متولد 9 اسفند 1357 در تهران، بازیگر، صداپیشه و کارگردان است و ماحصل این ازدواج یک دختر و یک پسر میباشد.

مارال بنی آدم