رسانه‌های آمریکایی از سقوط یک فروند جنگنده آمریکا در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی «لاس وگاس» ایالت نوادا و کشته شدن خلبان آن خبر دادند.

حجم ویدیو: 787.51K | مدت زمان ویدیو: 00:00:21
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مسئولان آتش‌نشانی و دیگر سازمان‌های «نوادا» امروز (سه‌شنبه) تحقیقات درباره سقوط بعد از ظهر روز گذشته (دوشنبه) یک فروند جنگنده «داسو میراژ اف ۱» آمریکا در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی «نلیس» در «لاس وگاس» و کشته شدن خلبان آن را آغاز کرده‌اند.

شبکه تلویزیونی «فاکس ۵» آمریکا گزارش کرد که حادثه سقوط جنگنده فوق حدود ساعت ۱۴:۳۰ روز دوشنبه به وقت محلی (۰۲:۳۰ بامداد سه‌شنبه به وقت تهران) در جنوب پایگاه هوایی مذکور به وقوع پیوست.

پایگاه نیروی هوایی نلیس اعلام کرد که هواپیمای نظامی فوق در اختیار پیمانکاران بوده و حادثه فوق خارج از حاشیه جنوبی پایگاه رخ داده است.

یکی از کارکنان مدرسه‌ای که در اطراف محل حادثه سقوط مسقر بوده است به خبرنگاران گفت که صدای سقوط جنگنده مذکور بسیار مهیب بوده است.

تصاویری که از حادثه فوق در فضای مجازی قرار گرفته است، دود زیادی را نشان می‌دهد که در اطراف فضای سقوط هواپیمای نظامی در آسمان پراکنده شده است.

طبق این گزارش، هنوز مشخص نیست که آیا حادثه فوق زخمی‌ها و قربانیان دیگری داشته یا خیر و علت سقوط این هواپیمای نظامی نیز مشخص نشده است.