مهر/ رئیس ستاد امیرحسین قاضی‌ زاده هاشمی با بیان اینکه شنیده‌ ام که قاضی زاده دیداری با رئیسی داشته گفت: اطلاعی از جزئیات این دیدار ندارم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

زهرا شیخی رئیس ستاد امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰، ظهر امروز (چهارشنبه) در یک نشست خبری با بیان اینکه قاضی‌زاده هاشمی جوان‌ترین کاندیدایی است که برنامه دارد و به آنها اشراف دارد، گفت: آقای قاضی زاده توجه ویژه‌ای به حضور و جوانان و زنان دارد، امیدوارم که زنان کشور ما در ساختارهایی که تعیین‌کننده است، نقش‌آفرین باشند.
وی با اشاره به اینکه بانوان کشور که در خانه هستند کارشان بسیار سخت است، باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند اظهار کرد: زنان آسیب‌دیده‌ای داریم که وارد بحران‌هایی همچون طلاق، حاشیه‌نشینی و آسیب‌های اجتماعی شده‌اند. دخترانی داریم که می‌خواهند زنان آینده کشور باشند، باید برای همه‌ی این عزیزان برنامه داشت.
رئیس ستاد انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به سوالی درباره سیاست خارجی با تاکید بر اینکه در ابتدای امر آسیب‌ها شناسایی و برنامه‌هایی در نظر گرفته شده است عنوان کرد: برنامه‌های ایشان روی سایت موجود است و به راحتی قابلیت دسترسی دارد. در چند سال اخیر به‌دلیل تحریم دچار مشکل شدیم.
شیخی تصریح کرد: در ساختار فعلی داخلی، موانعی وجود دارد که نمی‌گذارد باور به داخل شکل بگیرد. جدای از این، ما به روابط درست و تعریف‌شده با همسایگان و کسانی که ثابت شده‌اند، نیاز داریم.
وی در رابطه با مستند انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی و حواشی آن گفت: نقش خانواده در مستند پررنگ شده و اینکه آقای قاضی‌زاده رئیس‌جمهور نشود، دعای مادران پشتوانه اصلی همه ماست و رأی نیاوردن آقای قاضی‌زاده خدشه‌ای به او وارد نمی‌کند.
رئیس ستاد انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی درخصوص دیدار با سید ابراهیم رئیسی تصریح کرد: قاضی زاده حفاظت کلام بسیاری دارد، من شنیده‌ام که وی دیداری با آقای رئیسی داشتند اما اطلاعی از جزئیات آن ندارم در خصوص اینکه آیا در دولت آینده مسئولیتی خواهد گرفت، بنده اطلاعی ندارم و از خودشان باید پرسید.
شیخی در ادامه با تاکید بر اینکه در جبهه انقلاب، خانم‌های بسیاری داریم که حرف برای گفتن دارند، عنوان کرد: آنچه که بارها و بارها از آقای قاضی زاده شنیدم این است که شایستگی مهم است و در این‌رابطه بین زن و مردم تفاوتی قائل نیستند؛ حتی اگر تمام کابینه را زنان تشکیل بدهند.
وی با بیان اینکه قاضی زاده هاشمی به دنبال شهرت نیست تاکید کرد: این نامزد آمده تا تحقق گام دوم انقلاب بر زمین نماند. جوان‌ترها باید وارد عرصه بشوند و تا زمانی که تغییر ساختار صورت نگیرد، این اقدام محقق نمی شود.
رئیس ستاد انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به اینکه اگر این نامزد انتخاباتی پیروز نشود، برنامه‌های خود را در اختیار فرد منتخب قرار می دهد، عنوان کرد: اگر ما تصمیم بگیریم که آقای دکتر بماند، می‌ماند. اگر مردم نخواهند، اصراری بر مردم نیست و این در نظرسنجی‌ها مشخص خواهد شد. ‌
شیخی با اشاره به اینکه که قاضی زاده هاشمی به‌دنبال سلامت و ایجاد ابعاد مختلف آن در جامعه است، گفت: موضوع معیشت، سلامت انسان‌ها و روان‌ آن‌ها را به‌هم ریخته است. دوای دردهای امروز جامعه مُسکّن نیست و نیاز به جراحی دارد.
وی در رابطه با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: امیدوارم مسئولان از خواب بیدار شوند و دیگر ظلم نکنند. آن‌ها باید پاسخگوی شهدا و خانواده‌هایشان بودند. اگر درک کرده بودند، فساد نمی‌کردند.
رئیس ستاد انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی همچنین درباره مذاکرات وین گفت: نکاتی که در مورد برجام وجود دارد، نکات ساده‌ای نیست و بحث‌های گفتمانی دقیقی را می‌طلبد؛ آن‌چه که در صدر اولویت ها قرار دارد و مهم است صلاح و مصلحت مردم ایران است.
شیخی در پایان عنوان کرد: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که رئیس‌جمهور آینده باید به مصالح ملت ایران توجه داشته باشد، یعنی دولت آینده باید موضوع را به‌گونه‌ای رقم بزند که منافع ملی و عزت ملی حفظ بشود.