صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۳ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۳ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش سایت نامه نیوز:قیمت دلار و سکه امروز، با پیروی از افت بهای طلای جهانی و افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 695 هزار تومان رسید.

ریزش قیمت دلار

به گزارش سایت طلا ،قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنج‌شنبه20 خرداد ساعت ۱۹، با ۵۴۵ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۲۳،۹۵۳ تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروزچهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۳ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۳ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۵۶۰ تومان است.

تا ساعت ۱۹، قیمت سکه تمام طرح قدیم ده میلیون و ۳۰۰ تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید ده میلیون و ۶۳۸ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۳۹ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب ۳ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و دو میلیون و ۲۷۰ هزار تومان است.