همسر بشیر حسینی نسبت به دروغ پراکنی‌های فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

همسر بشیر حسینی نسبت به دروغ پراکنی‌های فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد. بشیر حسینی متولد 15 آذر 1360 در اصفهان ، کارشناس و پژوهشگر است. بشیر حسینی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق و دکترای رشته فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق می باشد. بشیر حسینی حالا بعنوان کارشناس در تلویزیون حضور دارد. بشیر حسینی به زبان های فرانسه ، انگلیسی و عربی در کنار زبان فارسی نیز تسلط دارد

بشیر حسینی

بعد از رفتار سید بشیر حسینی روی آنتن شبکه سه و حواشی ایجاد شده در فضای مجازی، امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه همسرش در جمعی از اجرای او در تلویزیون و چت کردنش با مجریان زن ابراز نارضایتی کرده و در ادامه گفته: علی فروغی باعث شد همسرم به تلویزیون بیاید و مدیریت افرادی چون فروغی زندگی ها را در آستانه فروپاشی قرار می دهد.

بشیر حسینی

همسر داور عصرجدید با انتشار دستنوشته‌ای شایعه منتسب به خودش را تکذیب کرد و نوشت: امروز یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که از قول من و در رابطه با همسرم آقای سید بشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده‌گشائی کرده بود. شکایت حقوقی خود را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضایی تقدیم خواهیم کرد.