ایسنا/ دریادار تنگسیری گفت: بهداری نیروی دریایی سپاه تمام امکانات بیمارستانی و بهداشتی خود را که عمدتا در مناطق قرمز کرونایی استقرار دارند برای عبور از موج پنجم کرونا بسیج کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه تمام ظرفیت این نیرو برای مقابله با موج پنجم شیوع بیماری کرونا دلتا در صحنه است، گفت: در صورت نیاز بیمارستان‌های سیار این نیرو نیز برای رفع نیاز شبکه بهداشت و درمان کشور  در جاهای مورد نیاز، مستقر خواهند شد.

وی افزود: هم اکنون بخش هایی از بیمارستان های تحت پوشش  نیروی دریایی سپاه در شهرهای چالوس، شیراز، بوشهر و بندرعباس اختصاص به بیماران کرونایی دارد که هماهنگ و در کنار شبکه درمانی کشور، در حال خدمت رسانی به مردم عزیزمان می باشند.  

سردار تنگسیری ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل زحمتکش و صبور جامعه پزشکی و درمانی کشور، گفت: اینجانب از همه همکاران جهادی و خستگی ناپذیر در فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه به ویژه فرماندهی محترم بهداری ندسا بابت فعالیت های جهادی و زحمات مخلصانه در مدیریت شایسته و بسیج منابع و امکانات درمانی برای کمک به هموطنان عزیز تقدیر و تشکر می نمایم.