فارس/ منتخب شورای ششم تهران از انصراف سیدصولت مرتضوی یکی از 12 گزینه نهایی انتخاب شهردار در پایتخت خبر داد و گفت: احتمالا انتخاب نهایی شهردار در یک مرحله دیگر انجام خواهد گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پرویز سروری منتخب شورای ششم در گفت‌وگو با فارس، درباره روند انتخاب شهردار در پایتخت، اظهار داشت: سیدصولت مرتضوی یکی از 12 گزینه پیشنهادی انتخاب شهردار در پایتخت از قبول مسؤولیت در شهرداری تهران انصراف داد و یکی از دلایلی که ما تعداد گزینه‌های نهایی را 12 نفر اعلام کردیم همین احتمال انصراف برخی از افراد بود.

وی گفت: علیرغم احتمال انصراف از طرفی برای اینکه همه گزینه‌ها افراد قوی و دارای شرایط بودند امکان حذف آنها وجود نداشت.

منتخب شورای ششم ادامه داد: اینکه انتخاب نهایی شهردار پایتخت در چند مرحله دیگر انجام شود معلوم نیست و باید ببینیم چگونه به جمع‌بندی می‌رسیم و اکنون این سؤال برایمان مطرح است که آیا واقعا لازم خواهد بود که مراحل دیگری را داشته باشیم و به طور مثال دوباره چند گزینه نهایی انتخاب کنیم.

سروری خاطرنشان کرد: بنابراین با سوالات پیش آمده بین منتخبین احتمال دارد که انتخاب یک نفر به صورت نهایی انجام گیرد و دوباره گزینه‌های پیشنهادی مطرح نشوند.

وی خاطرنشان کرد: امروز جلسه‌ای بین منتخبین و برخی از معاونان پیروز حناچی شهردار تهران برگزار می‌شود و ارائه گزارش در زمینه‌های مربوطه به منتخبین شورای ششم انجام خواهد گرفت.