پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

هر زمان در رابطه با خرید انواع ویلا ها در شمال کشور صحبت می کنیم، دو هدف در این حرکت اقتصادی برای ما نمایانگر می شود. هدف اول را به استفاده از طبیعت در شمال کشور و رسیدن به آرامش روحی و فرار از محیط های پر هیاهوی شهری اختصاص می‌دهیم، و اما هدف دوم در اینجا داشتن یک موهبت به ازای انجام یک معامله سودمند در راستای یک سرمایه گذاری مطمئن را برای خود به عنوان یک هدف مطلوب در نظر میگیریم.

شما می توانید با سایت املاک کیان از طریق وب سایت مجموعه به جهت بهترین انتخاب و کسب مشاوره ارتباط برقرار نمایید.

در ادامه در مورد انواع ویلا های صحبت میکنیم وهر کدام را جداگانه توضیح می دهیم. میتوانین با توجه به مزییت های هر نوع ویلا نسبت به خرید و بازدید ان از طریق سایت املاک کیان شمال اقدام بفرمایین.

 

همه چیز در مورد ویلا شهرکی

یکی از ابداعات مفید و کاربردی در حوزه فروش و ساخت ویلا، اجرای پروژه های ویلاهای شهرکی است. امروزه شاهد هستیم که در شهرهای بزرگ به دلیل وجود ممنوعیت های ساخت و ساز، منازل به صورت آپارتمان می باشند یا حتی شرایط را به صورت ساخت شهرک‌ های متفاوت با مجتمع های مختلف همراه می نمایند.

این ساز و کار امروزه در ویلا سازی هم کاربرد دارد و اتفاقا شرایط مطلوبی را هم برای مشتریان به همراه داشته است. ویلا های شهرکی بر اساس داشتن شرایط خاص، دارای تفاوت هایی نسبت به ویلا های مستقل می باشند. در این نوع از ویلاها اصول و احکام متفاوتی اعمال شده است. به همین خاطر نیازمند است افرادی که سکونت در این نوع ویلا ها را انتخاب می نمایند از این قوانین اطلاع داشته باشند.

ویلا های شهرکی در یک محدوده مشخص بر اساس مشاعاتی معین، اعم استراحتگاه برای مهمانان، وجود فضاهای سبز، داشتن نیروهای نگهبانی به صورت 24 ساعته، خیابان بندی های مشخص، سر درب ورودی کنترلی و غیره احداث می شوند. در این شرایط، تمامی امکانات موجود در این شهرک های ویلایی در اختیار تنها ساکنین آن می باشد. تمامی مدیریت ویلای شهرکی، بر عهده هیات امنایی است که در این شهرک انتخاب می‌شوند.

ویلا

مزایای ویلاهای شهرکی

امکان دارد در ابتدا افرادی که در این شرایط اقدام به خرید ویلا می نمایند، وجود برخی از موارد برای آنها مشکل ساز باشد. اما باید توجه داشته باشند که تمامی مواردی که در این محیط های شهرکی مورد اجرا قرار گرفته می‌شود، همه در راستای راحتی و رفاه آنان می باشد.

این موارد را می توان به داشتن امنیت بالا در ویلاهای شهرکی اشاره کرد. از طرف دیگر ویلاهای شهرکی نسبت به ویلا های مستقل از قیمت ‌های مناسب ‌تری برخوردارند.

لیست ویلا های شهرکی را در اینجا می توانین مشاهده بفرمایین.

شما به عنوان ساکنین ویلاهای شهرکی می توانید نسبت به استفاده از منابع برق آب و گاز از اطمینان خاطر بیشتری برخوردار باشید به دلیل وجود نظارت ‌های دقیق بر نوع ساخت و ساز ویلا ها، مخصوصا در محیط های شهرکی، صاحبان ویلا در این مناطق می توانند نسبت به کیفیت ویلای خریداری شده اطمینان داشته باشند.

درباره ویلا استخر دار بیشتر بدانید

یکی از فاکتور هایی که در ویلاهای شمال می‌تواند شرایط رسیدن به آرامش و استفاده از امکانات رفاهی را برای افراد بیشتر نمایند، وجود امکانات استخر در این ویلا ها می باشد.

 اصولا ویلاهایی که در شمال کشور دارای امکانات استخر می باشند، از نظر سرمایه‌گذاران در اولویت بهتری قرار دارند. ویلاهایی که دارای استخر هستند را در گروه ویلاهای لاکچری قرار می دهند.

یکی از موارد مهم که موجبات انگیزه سفر به شهرهای شمال کشور را برای افراد میسر می نماید، حضور در کنار دریا و یا شنا کردن در دریا است. اما زمانی که افراد در شمال کشور از ویلایی که از استخر برخوردار است بهره مند باشند، شنا کردن در استخر شخصی را به شنا کردن در دریا ترجیح می دهند. این اتفاق جدایی از شرایط راحتی که دارد، از امنیت بیشتر نیز برخوردار می باشد.

 به طور کلی ویلاهایی که از قابلیت وجود استخر بهره مند می باشند در شمال کشور به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. این تقسیم بندی ها بر اساس معیارهای مشخصی لحاظ شده است. معیارهای از قبیل محل ساخت ویلا، شکل ظاهری و مواردی دیگر.

در رابطه با انتخاب ویلاهای شمال کشور که از استخر بهره مند می باشند، توجه به موارد مهم می ‌تواند بهترین انتخاب را برای شما به دنبال داشته باشد

مورد اول که می تواند بسیار اهمیت داشته باشند استفاده از پوشش مناسب در این ویلا ها برای استخر می باشد. این موضوع به اشراف ویلای همسایه به داخل محوطه ویلا مربوط است. برای رفع این معضل می توانید اطراف استخر را از درختان بلند که با پوشش گیاهی در هم تنیده شده همراه هستند برخوردار نمایید.

مورد دیگر انتخاب شرایط جغرافیایی مناسب می باشد. بر این اساس شما می‌توانید از محیطی استفاده کنید که از آرامش مطلوب برخوردار باشد. توجه جه داشته باشید، رعایت شرایط جغرافیایی مناسب می‌تواند برای آینده که اقدام به فروش ویلا می نمایید نیز مناسب باشد.

ویلا

ویلا جنگلی بهترین انتخاب برای داشتن آرامش بیشتر

اگر قصد خرید ویلا در مناطق جنگلی را دارید در ابتدا نسبت به کسب اطلاعات درباره ماهیت این نوع از ویلا ها اقدام نمایید مناطق شمالی کشور به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و حاصلخیزی که دارند دارای طبیعت دبش و زیبا به واسطه وجود دریا و جنگل ها می باشند.

 به همین خاطر توجه سرمایه گذاران زیادی نسبت به خرید زمین در مناطق جنگلی شمالی کشور و ساخت ویلا جلب شده است. مناطق جنگلی به دلیل وجود هوای پاک و آرامشی که دارند، برای مسافران و مخصوصا شهرنشینان، به جهت سکونت دائم و موقت در ویلا جنگلی مستقل و یا آپارتمانی، شرایط بی نظیری را فراهم آورده است.

 به همین خاطر است که همواره خرید ویلاهای جنگلی در شمال کشور از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. امروزه این ویلاها را می‌توانید در شهرهایی همچون سرخرود، نوشهر، چمستان، نور و شهرهای دیگر پیدا نمایید.

سند ویلای جنگلی را بررسی نمایید:

شرایط سند در ویلاهای جنگلی در مقایسه با ویلا های ساحلی از وضعیت بهتری برخوردار است و بیشتر این ویلا ها از سند شش دانگ برخوردار می باشند

از نوع متریال های استفاده شده شده در ساخت ویلای جنگلی مطمئن شوید:

ویلاهای جنگلی در فصل های زمستان شرایط فوق‌العاده سردی را دارند لازم است در ساخت ویلا از متریال و مواد اولیه بسیار با کیفیتی استفاده شود.

به محل قرارگیری ویلای جنگلی توجه نمایید:

ویلاهای جنگلی به خاطر دسترسی داشتن به جنگل و ساحل دریا، از شرایط مطلوب تری برخوردار می باشد. شرایط دسترسی به جاده اصلی و البته دسترسی آسان به امکانات عمومی را در این ویلاها بررسی نمایید.

امکانات موجود در ویلای جنگلی را را مورد بررسی قرار دهید:

به طور معمول به دلیل موقعیت خاصی که برای ویلا های جنگلی مهیاست، آب مورد نیاز در این نوع از ویلا ها از طریق چاه تامین می شود. به همین خاطر دقت نمایید که این آب شرب باشد. ویلای جنگلی را از نظر آنتن دهی تلفن همراه و دسترسی به اینترنت نیز بررسی نمایید.

با ویلا لوکس و لاکچری زندگی متفاوتی را تجربه کنید

یکی از شاخصه های مهمی که در ویلا های لوکس وجود دارد، قیمت بسیار بالای آنها است. از آنجایی که این ویلا ها به عنوان ویلاهای لاکچری معروف می باشند، نسبت به ویلاهای دیگر در شمال کشور از شرایط منحصر به فردی نیز برخوردارند.

 معمولا ویلاهای لوکس و لاکچری در موقعیت های خاص و ویژه ای قرار گرفته شده اند. به همین خاطر امکان دارد این ویلا ها را بالاترین نقطه یک کوه و یا در جوار دریا مشاهده نمایید. اصولا در ساخت ویلا های لوکس و لاکچری، از بهترین مصالح و متریال ها استفاده می شود.

 به همین خاطر این نوع از ویلا ها از استحکام فوق العاده بیشتری برخوردار هستند و به دنبال آن مشاهده می‌شود که با خرید ویلا های لوکس و لاکچری دارای امکانات ویژه‌ای نسبت به ویلا های دیگر می باشند که آن امکانات را در ویلا های عادی پیدا نمی کنید.

 امکاناتی نظیر اتاق بازی مخصوص، اتاق ورزش، سینمای خصوصی، استخرهای خاص، اتاق مخصوص مهمان و غیره. ویلاهای لوکس و لاکچری به دلیل داشتن معماران حرفه ای و ساخت آنها در مکان های خاص، موجبات افزایش ارزش را در این نوع از ویلا ها ایجاد می نماید.

دلیل لوکس بودن ویلا های لاکچری به خاطر وجود مولفه ‌هایی است که در نوع و کیفیت ساخت، مقدار مساحت بنا و موقعیت مکانی ویلا وجود دارد.

اما برخی لوکس بودن ویلا را به دلیل داشتن حریم خصوصی و به همراه داشتن قابلیت ویو منظره های منحصر به فرد از شهر یا طبیعت، و یا زندگی بر روی اقیانوس به علاوه داشتن ساحلی خصوصی تصور می نمایند.

 در دیده بعضی از افراد نیز ویلاهای لوکس به دلیل داشتن ارزش ‌های معماری بی نظیر و استفاده از سبکهای معماری خاص به واسطه هنرهای تجسمی که در آنها استفاده شده است، لوکس نامیده می شوند.

ویلا روستایی ، انتخابی از جنس حس نوستالژی

ویلا های روستایی به طور معمول در محیط های جنگلی واقع شده اند، به همین خاطر از تنوع گیاهی متنوعی نیز برخوردار می باشند.

در این نوع از ویلا ها چشم انداز کوه و درختان زیادی را مشاهده خواهید کرد. ویلا های روستایی به واسطه شرایط محیطی دنج و آرامی که دارند می ‌توانند برای ساکنین در این نوع از ویلاها لحظات و خاطرات لذت بخشی را خلق نمایند.

 یکی از موارد فوق العاده که در ویلا های روستایی می توان به آن اشاره کرد کاهش شرجی بودن هوا در این مناطق نسبت به مناطق دیگر است. هوا در ویلا های روستایی همیشه مطلوب است و این شرایط در زمانی که همراه با بارش باران می باشد بسیار دلچسب تر خواهد شد.

به همین خاطر در بین ویلا های واقع در شمال کشور، از آنجایی که ویلا های روستایی از قدمت و ارزش بالاتری برخوردارند، بهترین گزینه برای خرید می باشند.

امکانات ویلا های روستایی:

ویلاهای روستایی به خاطر فاصله‌ای که از شهر دارند، در بافت های روستایی واقع شده اند. این ویلا ها نسبت به ویلاهای ساحلی و دیگر ویلا های شمالی کشور، از قیمت ‌های مناسب تری برخوردارند. بر اساس پیشرفت هایی که در زمینه راه سازی صورت گرفته است، ساکنین این نوع از ویلا ها می توانند از امکانات عمومی رفاهی به راحتی استفاده نمایند.

 امکاناتی از جمله فروشگاه لباس، هایپر مارکت، اینترنت پرسرعت، دسترسی به شبکه های تلفن همراه، امکانات امنیتی و امکانات بهداشت و غیره.

دلایلی که قیمت ویلای روستایی را مناسب نموده است:

وجود ویلا های روستایی در محیط های جنگلی و کوهپایه ای به خاطر وجود تعداد زیاد پلاک های زمین، و پایین بودن قیمت زمین در این نواحی نسبت به ویلاهای دیگر، موجب شده است که این نوع از ویلا ها  از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.

کیفیت وجود فاکتور امنیت در ویلاهای روستایی:

وقتی که شما علاقمند به حضور در ویلا های روستایی می باشید، حتما از شرایط زندگی در این نوع از ویلا ها اطلاعات مفید کسب نمایید. یکی از فاکتورهای مهمی که در این نوع از ویلا ها باید رعایت شود، وجود خانوارهای دیگری است که در نزدیکی ویلای شما ساکن می باشند.

نزدیکترین ویو ساحل دریا با ویلا ساحلی

مناطق شمالی کشور ایران به خاطر بهره مندی از دو نعمت دریا و جنگل، دارای آب و هوای بسیار عالی می باشد. وجود طبیعت سرسبز و امکانات تفریحی به علاوه جاذبه های بی نظیر گردشگری موجب شده است، مناطق شمال کشور به عنوان ایده آل ترین مناطق به جهت سرمایه‌گذاری شناخته شود.

سرمایه‌گذاران به خصوص در حوزه مسکن، در این مناطق با توجه به ویژگی ‌های منحصر به فردی که دارد اقدام به انجام پروژه های مختلف در حیطه ویلا سازی نموده اند.

 فاصله این ویلا ها تا ساحل اندک است و از چشم اندازی بسیار زیبا از دریا برخوردار می باشند. به طور معمول طراحی ویلا های ساحلی بسیار لوکس و شیک می باشد. سقف شیروانی در این نوع از ویلاها شرایط زیبایی و جذابیت را دو چندان کرده است.

 ویلاهای ساحلی به دلیل حضور آنها در داخل شهر، دغدغه مشکلات وجود امکاناتی نظیر برق، گاز، تلفن و آب را نسبت به ویلا های دیگر اعم از ویلاهای جنگلی، ویلا های روستایی و غیره ندارند. در ویلاهای ساحلی امکاناتی مانند جکوزی، سونا و انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی به علاوه وجود دکوراسیون های زیبای داخلی موجود می باشد.

 از مزیت های بسیار مهم در ویلا های ساحلی، نزدیکی آنها به امکانات رفاهی و خدماتی شهری است. به همین خاطر، مالکین این ویلاها به واسطه طی مسافت کم و صرف زمان ناچیز می توانند، نیازها و احتیاجات خود را نسبت به ویلا های دیگر، در زمان کمتری رفع نمایند.

با خرید ویلا در چمستان در مسیر پیشرفت باشین

منطقه چمستان از نظر جغرافیایی مابین شهرستان نور و آمل قرار دارد. منطقه چمستان از شرق به شهرستان آمل و از شمال غرب به شهر نور و از جنوب به کوهپایه های البرز منتهی می شود. چمستان از توابع شهرستان نور و استان مازندران می باشد، از ارتفاعی بالاتر از مناطق دیگر نسبت به دریا برخوردار است.

به همین خاطر در این منطقه، شما می توانید به واسطه وجود دره های سرسبز و زیبا، در همه فصول در زیر پای خود ترکیبی از ابر و درخت و دشتهای خرم به علاوه خانه های روستایی را نظاره گر باشید. دو طرف منطقه چمستان به واسطه دو رود احاطه شده است.

نام این رود ها لاویج و واز رود است. منطقه چمستان با طبیعت زیبا و بکری که دارد، به دلیل نزدیکی به دریا و البته وجود جنگل، از آب و هوای خنک تری نسبت به مناطق دیگر برخوردار می باشد. سرمایه گذاران به دلیل داشتن مزیت های فراوان در این منطقه به واسطه ساخت ویلا، حضور و سرمایه گذاری در این منطقه را مورد استقبال خود قرار داده اند.

 به دلیل شرایط جاده ای و عدم نزدیکی به امکانات واقع در شهر، به طور کلی ویلاهایی که در منطقه چمستان واقع شده‌اند از قیمتهای مطلوب تری برخوردارند. داشتن آب و هوای عالی و قیمت های مناسب موجب شده است خریداران بسیاری نسبت به تهیه ویلا در منطقه چمستان اقدام نمایند.

ساخت ویلا در مناطق مختلف چمستان مانند میرنا، انگتارود، سعادت آباد، ایرکا و باریکا به صورت مجاز و قانونی انجام می شود و این مناطق می‌تواند بهترین مناطق برای ساخت ویلا در منطقه چمستان به شمار آید. اگر قصد خرید ویلا در منطقه چمستان را دارید، نکته مهمی که باید در این زمینه به آن توجه نمایید نوع سند ملکی و دقت در انجام نوع معامله می باشد. بر اساس هزینه های معقول برای ویلاهای منطقه چمستان و با رعایت این دو فاکتور، می تواند شما را صاحب ویلایی با آب و هوای فوق العاده در منطقه جغرافیایی عالی نماید.

ویلا در محمود اباد در کنار مردمی از جنس عشق 

یکی از مناطق بسیار معروف و پرطرفدار در شمال کشور، منطقه محمودآباد است. کمتر کسی است که به شمال کشور سفر نموده و از محمودآباد شناخت نداشته باشد. منطقه محمود آباد به دلیل وجود شالیزار های فراوانی که در آن وجود دارد، بسیار سرسبز و زیبا است.

به طور کلی فعالیت هایی که ساکنین محمودآباد بیشتر به ان مشغول می باشند و در منطقه محمود آباد رواج دارد، ماهیگیری، برنج کاری و کشاورزی است. بر اساس مزایای که در منطقه محمودآباد برای سکونت وجود دارد و البته معروفیتی که این منطقه نسبت به مناطق دیگر شمال کشور دارد، در بین مسافران از محبوبیت خاصی برخوردار است.

 برای همین، افرادی که نسبت به خرید انواع ویلا ها اقدام می نمایند از اولین انتخاب های آنها حضور در منطقه محمود آباد می باشد. با حضور در منطقه محمودآباد می توانید به راحتی به جنگل و دریا دسترسی داشته باشید. منطقه محمودآباد در مجاورت دریای خزر و در کنار جاده اصلی واقع شده است و این دسترسی به جاده اصلی می تواند برای این منطقه از مزیت های بسیار عالی محسوب شود. به همین خاطر دسترسی به امکانات شهری برای ساکنان این منطقه بسیار راحت است.

 از طرفی منطقه محمودآباد به واسطه جاده محمودآباد آمل، با جاده هراز ارتباط دارد و از غرب با شهرستان نور مجاور می باشد. این منطقه از شرق با بابلسر و از جنوب با فریدونکنار همسایه است. امکانات فراوانی که در شهر محمود آباد وجود دارد می تواند نظر سرمایه‌گذاران و خریداران انواع ویلا ها را به واسطه حضور در این منطقه به خود جلب نماید.

شهری معروف به معرفت و لذت  ، ویلا در نور

شهرستان نور نیز از جمله مناطق معروف در بین مناطق شمال کشور می باشد. این معروفیت به همراه وجود مزایای بیشماری که در این منطقه وجود دارد، شرایط محبوبیت در بین افراد را ایجاد نموده است. از جمله مزیتهای مهمی که می توان در رابطه با شهرستان نور به آن اشاره نمود، موضوع قیمت انواع ویلا ها در این منطقه می باشد.

 ویلاهایی که در شهرستان نور واقع شده اند نسبت به مناطق دیگر از قیمتهای منصفانه تری برخوردارند. با توجه به ویژگی های منطقه ای که در شهرستان نور واقع شده است، در این منطقه ویلا های متفاوت با شرایط مختلف بر اساس سلیقه های مشتریان را می توان ساخت.

 ویلا های معمولی تا ویلاهای لاکچری، ولی به خاطر وجود طبیعت بسیار بی نظیری که در شهرستان نور وجود دارد و قیمت های معقول ویلاهای آن، این شهرستان را از اولین انتخاب های افراد به واسطه خرید انواع ویلا ها قرار داده است.

تنها فقط به همین دلیل، شک نکنید که اقامت در شهرستان نور می تواند به واسطه زیبایی های خدادادی که دارد، زندگی راحت و اقامتی خاطره انگیز را برای شما به ارمغان آورد. جاذبه های گردشگری فراوانی که در این منطقه وجود دارد می تواند، یکی دیگر از دلیل ‌هایی باشد که این منطقه را نسبت به مناطق دیگر، از شرایط ویژه‌ای برخوردار نموده است. شهرستان نور در کنار دریای خزر واقع شده و به همین دلیل امکان ساخت انواع ویلا ها مخصوصا ساحلی در این شهر وجود دارد.

از دیگر مزیت های فوق العاده ای که برای شهرستان نور می توان اشاره نمود نزدیکی آن به پایتخت است.

به جهت خرید انواع ویلا میتوانین به وب سایت گروه مشاورین املاک کیان شمالhttps://www.kianshomal.com ،  مراجعه کنین.