رکنا: با گروه‌های مختلط که در زمان طلوع خورشید در سواحل کیش تجمع می‌کردند برخورد شدیدتر می شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از تشدید اجرای طرح‌های ویژه رعد و سالم سازی سواحل در جزیره کیش خبرداد. وی افزود: در اجرای طرح رعد بیش از ۳۴ نفر معتاد و سارق دستگیر و در اجرای طرح سواحل گروه‌های مختلط که درزمان طلوع خورشید به بهانه فعالیت‌های ورزشی با وضعیت ناهنجار در سواحل تجمع داشتند شناسایی و با حمایت دستگاه قضایی برخورد شد.

تشدید برخورد با هنحارشکنان با حمایت ستاد امر به معروف، برخورد با گروه‌های مختلط که در زمان طلوع خورشید در سواحل تجمع می‌کردند

رویداد۲۴ فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از تشدید اجرای طرح‌های ویژه رعد و سالم سازی سواحل درجزیره کیش خبرداد.

به گزارش «انتخاب»؛ سرهنگ علی اصغرجمالی گفت: در راستای مطالبات مردمی با حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کیش، پلیس با مشارکت مردم طرح برخورد با افراد هنجارشکن تشدید شد.

به نوشته صداوسیما، وی افزود: در اجرای طرح رعد بیش از ۳۴ نفر معتاد و سارق دستگیر و در اجرای طرح سواحل گروه‌های مختلط که درزمان طلوع خورشید به بهانه فعالیت‌های ورزشی با وضعیت ناهنجار در سواحل تجمع داشتند شناسایی و با حمایت دستگاه قضایی برخورد شد.

سرهنگ علی اصغر جمالی گفت: برابر درخواست مردم با افراد بدپوشش و ناهنجار در سواحل برخورد و به بیش از ۱۲۰ نفر مردان در محل‌های شنا ممنوع و تجمع خانواده‌ها با وضعیت زننده و نامتعارف تذکر داده شد.

وی تصریح کرد: از ابتدای تیر بیش از ۸تیم عکاسی غیر مجاز که اقدام به فعالیت‌های نامتعارف و غیرقانونی داشتند شناسایی و دکور‌های ساحلی آنان جمع آوری شد.

وی افزود: در این طرح‌ها بیش از ۲۱ خودرو و موتورشارژی که رانندگان و سرنشینان آنان کشف حجاب داشتند توقیف شده است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با تشکر از افراد قانونمند تاکیدکرد: پلیس حامی افراد قانونمند است و در برخورد با متخلفین برابر قانون اقدام می‌کند.