حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از دستگیری فردی خبر داد که به دلیل اختلافات شخصی و حسادت اقدام به انتشار تصاویر خصوصی همکلاسی خود در فضای مجازی کرده بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا، سرهنگ "یدالله طهماسیان" در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: دانشجو ی یکی از مراکز آموزشی این شهرستان با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا این فرماندهی مراجعه و در اظهارات اولیه خود به کارشناسان پلیس فتا بیان داشت مدتی است که از سوی فردی ناشناس در گروه واتساپی دانشگاه پیام‌ها، تصاویر نامناسب و مطالب غیر اخلاقی از بنده ارسال می شود و حتی با تصاویر شخصی ام اقدام به ساخت استکیرهایی کرده و در گروه مذکور منتشر می نماید که باعث آزار روحی و روانی و مشکلات خانوادگی برای من و دیگر دانشجویان شده است.

مهم ترین اخبار اقتصادی 24 ساعت گذشته

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند و مشخص شد متهم از خطی بی نام نشان استفاده کرده است و با بررسی های لازم و مکان فعالیت متهم و ریز شدن در محل سکونت دانشجویان در آن منطقه و با بررسی ارتباطات موجود، متهم شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک بیان داشت: متهم در ابتدا منکر بزه ارتکابی خود شد ولی با دیدن انبوهی از ادله و مستندات ناچار لب به اعتراف گشود و انگیزه خود از این کار را اختلاف شخصی به دلیل رونمایی قربانی از اموال و ویلای خود در گروه دانشجویی عنوان کرد که دختران گروه توجه بسیاری به وی می کردند که باعث حسادت بنده شد.

سرهنگ "طهماسیان" در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی گفت: فضای مجازی محلی برای انتقام‌گیری نمی‌باشد و هر گونه انتشار تصاویر خصوصی دیگران برابر قانون جرم است و قانون‌گذار برای آن مجازات تعیین کرده است.