حوادث رکنا: ستایشی در پاسخ به سوال خبرنگار رکنا در خصوص آخرین وضعیت پرونده حسن یاوری از متهمان پرونده بانک سرمایه گفت: رأی قانونی این پرونده در ۲۴ خرداد صادر و ۱۵ متهم دارد. یکی از محکومان این پرونده فرد مورد اشاره است. این فرد به ۱۲ سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا، وی در پاسخ به سوال خبرنگار رکنا درباره آخرین وضعیت پرونده سیف و عراقچی گفت:  این افراد محکومیت‌هایی داشتند و درخواست اعاده دادرسی دادند.  شعبه اول دیوانعالی کشور اعاده دادرسی را مورد پذیرش قرار داد و پرونده به شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی ارجاع شده است. تاکنون جلسات متعددی برگزار شده است و به محض اتخاذ تصمیم، اطلاع رسانی می‌شود.

ستایشی در پاسخ به سوالی درباره  پرونده کینگ مانی گفت: در این پرونده ۴ هزار میلیارد تومان مورد ادعای شکات پرونده است.  کیفرخواست پرونده صادر شده است و اتهام افراد اخلال عمده در نظام اقتصادی از طریق ارائه رمز ارز مجعول منجر به کلاهبرداری شبکه‌ای است و پرونده ۸ متهم دارد و برای دو متهم اصلی پرونده ۱۷۰۰ میلیارد و دیگری ۷۰۰ میلیارد قرار وثیقه صادر شده است که به دلیل عجز از تودیع وثیقه در بازداشت به سر می‌برند.