حوادث رکنا: مدیر حقوقی سازمان بهشت حضرت زهرا (س) گفت: فردی که به عنوان خواننده، بنای اجرا در قطعات بهشت حضرت زهرا به صورت غیرمجاز و همراه با نی و دف داشت، دستگیر و تحویل نیروی انتظامی شد. او قبلاً گفته بود؛ من مافیای بهشت زهرا هستم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا، خواننده‌ای که در مجالس ختم با ساز به اجرای برنامه می‌پرداخت و چندی پیش  خود را به عنوان «مافیای بهشت زهرا » که توان انجام هر کاری را در این مجموعه دارد، معرفی کرده بود، با اقدام فوری و هوشمندانه نیروهای این سازمان روز گذشته پنجشنبه ۶ مردادماه دستگیر شد.

 

محمدرضا عربلو، مدیر حقوقی سازمان بهشت حضرت زهرا اظهار داشت: صبح دیروز دژبانان ارتش گزارشی دادند مبنی بر اینکه فردی به عنوان خواننده بنای اجرا در قطعات بهشت حضرت زهرا را به صورت غیرمجاز و همراه با نی و دف داشته است که بلافاصله او دستگیر و مانع اقدامات او شدند.

اعلام به حضور در مجالس با ساز

وی افزود: این فرد به کلانتری منتقل شد و در آنجا اعلام کرد که در مجالس ختم و حتی ۲ سال پیش در بهشت حضرت زهرا با ساز در مجالس اجرا داشته است.

عربلو تصریح کرد: براساس تصمیم نیروی انتظامی این فرد تعهد کتبی و رسمی داد تا دیگر در بهشت حضرت زهرا حضور پیدا نکند و صرفاً در این مکان با کسب مجوز از مسئولین امکان حضور و اجرا برنامه را داشته باشد و در سازمان برای مراسم غیرمجاز حضور پیدا نکند؛ زیرا مجوزی دریافت نخواهد کرد.