حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی شهرستان ری از دستگیری راننده خودرویی که طلای زن مسافر را با انبر قیچی و زورگیری کرده بود خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 به گزارش رکنا، سرهنگ "حیدر گودرزی" گفت:  در پی اعلام  زورگیری و سرقت النگوهای زن مسافر   توسط راننده  یک دستگاه خودروی سواری پراید سفید رنگ در شهرستان ری، دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی نشان از این داشت متهم با تهدید سلاح سرد و  با استفاده از انبر  النگوهای زن مسافر را  قیچی و مالباخته را در مکان خلوتی پیاده کرده است افزود: زن شاکی که موفق شده بود مشخصات ظاهری متهم را به خاطر بسپارد کارآگاهان  با استفاده از شیوه های نوین  کشف جرم، هویت  و مخفیگاه وی را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی شهرستان ری  تصریح کرد:  تردد متهم تحت کنترل در آمد و با مراقبت های ویژه پلیسی متهم در مخفیگاهش دستگیر و پس از  انتقال به پلیس آگاهی این شهرستان به زورگیری از زن مسافر و سرقت النگوهای وی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه شناسایی سایر جرایم احتمالی متهم ادامه دارد افزود:  با تکمیل تحقیقات پلیسی  متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی شد.