رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از کشف قتل عمد و دستگیری قاتل یک جوان بسیجی کمتر از یک ساعت خبر داد.

اعتراف قاتل 15 ساله به قتل بسیجی 27 ساله در کازرون
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "اسماعیل زراعتیان" در تشریح این خبر گفت: حوالی ساعت ۲۲۰۰ پنجشنبه ۱۰ شهریورماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل یک جوان  ۲۷ ساله بسیجی در یکی از محلات شهرستان، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد مقتول(جوان ۲۷ ساله بسیجی) به وسیله ضربات چاقو از ناحیه سینه مجروح و به علت شدت جراحات وارده به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به متواری شدن قاتل و همدستش از محل درگیری، مأموران یگان امداد با هماهنگی مرجع قضائی تحقیقات خود را در خصوص دستگیری قاتل و علت وقوع قتل  آغاز و در کمتر از یک ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری قاتل ۱۵ ساله و همدست ۱۸ ساله اش در یکی از محلات شهر شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت با اشاره به تحقیقات به عمل آمده و با ارائه شواهد و مستندات،  متهم به قتل اعتراف و علت و انگیزه خود از ارتکاب این جنایت را اختلافات قبلی عنوان کرد.

سرهنگ زراعتیان در پایان و به منظور پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث ناگوار به شهروندان توصیه کرد: هنگام بروز خشم و عصبانیت از هر گونه اقدام بی مورد و تصمیم‌گیری عجولانه خودداری کنند.

گفتنی است قاتل و همدستش پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.