در پی ناپدید شدن دختر ۲۲ ساله اصفهانی در شیراز، سرپرست دادسرای جنائی و جرائم امنیتی شیراز گفت: دستورات قضایی ویژه‌ای جهت پیگیری موضوع صادر شد.

راز ناپدید شدن دختر مسافر در شیراز چه بود؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مشرق، افشین محمدی دره شوری امروز با بیان اینکه پرونده قضایی تحت نظر بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال تحقیقات است بیان داشت: تا کنون سه نفر در این خصوص بازداشت شده اند که دو نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی گناه و با رفع ظن، آزاد شده  و یک نفر کماکان در بازداشت به سر می برد.

معاون دادستان شیراز افزود: اقدامات پلیسی و اطلاعاتی با نظارت مقام قضایی همچنان ادامه دارد و همه دستورات لازم قضایی به ضابطین در جهت باز شدن گره این پرونده صادر شده است.

وی با بیان اینکه اطلاعیه‌های صادر شده توسط خانواده این دختر ۲۲ ساله می‌تواند کمک شایانی به مرجع انتظامی برای پیگیری پرونده نماید گفت: آنچه مسلم است همه توان پلیس و مقام قضایی معطوف به یافتن فرد گمشده است اما همکاری خانواده و مطلعین می تواند سرعت به نتیجه رسیدن تحقیقات را افزایش دهد.

گفتنی است حدود ۴۲ روز قبل، یک دختر ۲۲ ساله اصفهانی که به همراه خانواده خود به شیراز سفر کرده بود، در معالی آباد شیراز ناپدید شده و تاکنون خبری از وی در دست نمی‌باشد.