حوادث رکنا: جلسه محاکمه عوامل دخیل در سرقت خشن و مقرون به آزار بزرگراه نیایش، شنبه ۱۹ شهریور برگزار می‌شود.

جزئیات جدید از پرونده زورگیر خشن اتوبان نیایش / اعدام برای زورگیر خشن
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   حجم ویدیو: 4.04M

 مدت زمان ویدیو: 00:00:30

به گزارش رکنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، دو هفته پس از دستور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی سریع و دقیق و قاطع به سرقت خشن اتوبان نیایش، کیفرخواست مربوطه تنظیم و به دادگاه ارجاع شد و جلسه محاکمه عوامل دخیل در این سرقت خشن و مقرون به آزار، روز شنبه پیش‌رو ۱۹ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

 وقوع یک فقره زورگیری و سرقت از یک زن در ترافیک بزرگراه نیایش و انتشار فیلمی از این سرقت در فضای مجازی، موجب شد تا موضوع رسیدگی در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.  

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ۲۷ مرداد سال جاری از دستگیری این سارق خبر داد و افزود: تحقیقات میدانی کارآگاهان نشان داد، مرد جوان با سوءاستفاده از ترافیک بزرگراه نیایش به خودروی مالباخته نزدیک شده و با خشونت و درگیری تلفن‌ همراه زن جوان را سرقت‌ کرده است.  

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان اداره 18 در گام نخست، با رصدهای گسترده اطلاعاتی موفق به شناسایی هویت و مخفیگاه متهم در جنوب تهران شدند.  

7 شهریور نیز علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: قرار مجرمیت و کیفرخواست سارق مسلح بزرگراه نیایش با اتهام «محاربه» صادر و این پرونده به دادگاه ارسال شد.