فرمانده کل انتظامی کشور گفت: در مرزهای شلمچه و مهران با موج جدید و جمعیت قابل توجهی از بازگشت زائران اربعین مواجه هستیم.

آغاز موج بازگشت زائران از مرزهای شلمچه و مهران
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری با حضور در قرارگاه اربعین حسینی (ع) پلیس راهور فراجا با تاکید بر اینکه سلامت و کرامت زائران حسینی اولویت پلیس است، اظهار کرد:  در حال حاضر با موج بازگشت زائران همزمان با خروج عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) از مرزهای شش گانه روبه رو هستیم و با توجه به این شرایط امیدواریم بتوانیم همچنان خدمتگزاران شایسته‌ای برای این عزیزان باشیم تا ان شاءالله به سهولت و در آرامش به شهرهای خود بازگردند.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به حجم تردد انبوه زائران در مرزها تصریح کرد: پلیس با تمام امکانات و تجهیزات سعی کرده تا شرایط مساعدی را برای حفظ نظم و امنیت و آرامش زائران فراهم کند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: در هر صورت مجموعه انتظامی کشور تا پایان مراسم اربعین و بازگشت عاشقان حسینی و عادی شدن شرایط تردد زوار، افتخار خدمتگزاری به این عزیزان را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه در مرزهای شلمچه و مهران با موج جدید و جمعیت قابل توجهی از بازگشت زائران اربعین مواجه هستیم، گفت: فرماندهان باید با اتخاذ تدابیر لازم خدمات شایسته‌ای برای تامین و حفظ نظم و امنیت زائران تا مقصد این عزیزان فراهم کنند تا آن‌ها با خاطری آسوده به مقصد خود بازگردند.